Neděle 31. května 2020svátek má Kamila 13 °C občasný déšť Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Tebe zmlátím, vás osm tady zmlátím, vyhrožoval mladík strážníkům

Policie zasahovala na Černém mostě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie zasahovala na Černém mostě. | foto: Policejní deník

PRAHA Pražští policisté v noci na dnešek zasahovali na Černém Mostě v Praze 9. Lidé si stěžovali na hluk a rušení nočního klidu v Cíglerově ulici, kde probíhala soukromá party. Zatímco jednoho z účastníků umírnila až pouta, další, který vyhrožoval všem v okolí zmlácením, se nakonec omluvil.

Večírku se zúčastnilo kolem dvou až tří stovek lidí, informoval web Policejní deník. Kvůli stížnosti občanů, kterým vadil hluk, přijeli na místo pražští strážnici. K rušení nočního klidu ale docházelo dál, a tak policie o půlnoci vyzvala k ukončení akce. S tím ale účastníci večírku nesouhlasili.

Jeden z nich na policisty pokřikoval "vy buzer*nti policajtský". Muž nepřestal nadávat ani poté, co jej strážnici upozornili na to, že se dopouští protiprávního jednání a požadovali po něm průkaz totožnosti. Ten jim ale odmítl ukázat. Zasahující strážníky muž navíc označil za "idioty". Po neuposlechnutí výzvy jej policisté "za pomoci donucovacích prostředků" povalili na zem a následně odvezli na policejní stanici.

Policie zasahovala na Černém mostě.
Policie zasahovala na Černém mostě.

Do Cíglerovy ulice kvůli hrozícím potyčkám zamířila také pohotovostní motorizovaná jednotka, speciální pořádková jednotka a také členové místního oddělení policie. V restauraci, kde se party konala, policisté v průběhu noci řešili i několik dalších roztržek. K problémům nejvíce docházelo během placení útraty.

Klid ale nebyl ani v blízkém okolí podniku. Policie také zpacifikovala mladíka, který vyhrožoval slovy "tebe zbiju, tebe zmlátím, tebe taky, vás osm tady na místě zmlátím“. Policie podle svého vyjádření řešila konflikt "diplomaticky". Výsledek? Mladý muž se nakonec omluvil a odešel. Po několika desítkách minut se situace u restauračního zařízení na Praze 9 uklidnila.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...