Branky: 45+2. Čelůstka -89. Mareš. Rozhodčí: Kocourek - Gallo, Kovařík.

ŽK: Vyskočil, Malcharek, Trubila, Baranek - Verbíř. Diváci: 2337. Poločas: 1:0.

Zlín: Baránek - Malcharek Teplice: Grigar - Vidlička (58. Elsamni), (90+1. Zbožínek), Kroča, Čelůstka, Klein, Lukáš, Rosa - Ljevakovič, Trubila - Vyskočil (74. Musil), Matula, Vachoušek, Stožický Rýdel, Dostálek, Šmahaj -(67. Verbíř) - Vondrášek Žůrek, Bača (69. Kroupa).

(7. Mareš), Mahmutovič.

Žádný velký krok k záchraně fotbalisté Zlína nepředvedli. Doma pouze remizovali 1:1 s Teplicemi, ale o výhru přišli až minutu před koncem utkání. Hlavička Mareše znamenala vyrovnání. Zlín se přitom dostal do vedení podobným gólem - ten vstřelil těsně před přestávkou Čelůstka. Zlínští před zápasem věděli, že další neúspěch by je přiblížil na samý okraj sestupové propasti. Ani pod tlakem však poslední tým tabulky kloudný fotbal neukázal.