Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

UDÁLOSTI KOLA

Česko

Výměna trenéra nepomohla. Už počtvrté v řadě vyšli bodově naprázdno hokejisté Kladna. V prvním utkání pod novým trenérem Petrem Tatíčkem prohrál jasně poslední tým extraligy v Karlových Varech 1:2.

„Z posledních zápasů venku jsme přivezli debakly a dá se říct, že jsme tentokrát prohráli přijatelně. I když bychom každý bod pro zlepšení psychické pohody přivítali,“ uvedl Tatíček. Pokud by došlo ke kontumacím kvůli neoprávněným startům hráčů, jeho svěřenci by se v upravené tabulce udrželi před Mladou Boleslaví.

Krize Sparty pokračuje. Tři využité přesilové hry zajistily hokejistům Komety Brno vítězství 3:1 nad pražskou Spartou, která už ve třetím utkání v řadě nebodovala. Pražané prohráli desáté z jedenácti utkání na ledě soupeřů a jsou dál předposlední. „Hráli jsme bojovněji a s větším nasazením než posledně. Naše nastoupená cesta je dobrá,“ hodnotil zápas kouč hostů Miroslav Hořava.

Od protestů upustili. Fanoušci Plzně vyslyšeli přání šéfa klubu a kapitána týmu Martina Straky a rozmysleli si protesty proti hrozícím kontumacím a zejména proti šéfovi extraligy Stanislavu Šulcovi. Pouze symbolicky se ozvali fanoušci Mladé Boleslavi, kteří se rozhodli v závěru první třetiny opustit sektor kotle, ve kterém zanechali transparent s nápisem „Šulci, tohle chceš???“.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!