11. dubna 2018 10:57, aktualizováno  15:43 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Policie dopadla muže podezřelého z vraždy prodavačky v obchodním centru v Letňanech

vrah z nákupního centra v Letňanech | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy vrah z nákupního centra v Letňanech | foto: Policie ČR

Praha V obchodním centru v Praze Letňanech byla zavražděna dvaačtyřicetiletá prodavačka. Šestadvacetiletého muže podezřelého z vraždy ve středu kriminalisté zadrželi a nyní je v psychiatrické léčebně. Kriminalisté na případu dál pracují, uvedl na policejním webu mluvčí Jan Daněk.

Podle dosavadních informací policie zabil ženu v úterý večer v prodejně oděvů muž, který se tam převlékl do nových šatů, po vraždě ukradl z pokladny peníze a odešel. Ve středu ráno policie po podezřelém vyhlásila pátrání a krátce poté ho zadržela.

„Podezřelého šestadvacetiletého muže kriminalisté během několika málo hodin vypátrali. Muž je nyní umístěný v psychiatrické léčebně,“ uvedl Daněk a doplnil, že policisté dopadli muže na základě oznámení od záchranné služby, která jim sdělila, že podezřelého dopoledne převážela z Karlína do psychiatrické léčebny.

vrah z nákupního centra v Letňanech
vrah z nákupního centra v Letňanech

Podle policistů muž podezřelý z vraždy nechal na místě činu své staré oblečení a odešel z prodejny v novém tmavém obleku značky Otto Berg a polobotkách téže značky. V souvislosti s pátráním policie na svém webu zveřejnila záznamy z kamer, které muže zachytily, a fotografie oblečení, které měl muž původně na sobě.

ČTK

Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Najdete na Lidovky.cz