Středa 26. ledna 2022, svátek má Zora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vaidišová a Štěpánek se prý budou brát

Česko

BRADENTON Čeští tenisté Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek podali na Floridě žádost o uzavření sňatku.

Vyplývá to ze seznamu v listu Bradenton Herald, který byl včera zveřejněn a kde pravidelně vycházejí oznámení o svatbách, rozvodech nebo narození dětí.

Osmnáctiletá Vaidišová a o jedenáct let starší Štěpánek požádali o takzvanou svatební licenci v Manatee County v pondělí 10. prosince. Podle floridských zákonů má žádost platnost 60 dnů, svatba by se tedy měla konat nejpozději v polovině února příštího roku.

Floridský Bradenton je dlouhodobým trvalým bydlištěm dvanácté hráčky světa Vaidišové.

Podle médií tam s ní Štěpánek už nějaký čas pobýval a trénoval na slavné akademii Nicka Bollettieriho. Tenisté zrpávu nepotvrdili Ani jeden z úspěšných českých tenistů zatím vzájemný vztah nepotvrdil. Vaidišová je v současné době na exhibičním turnaji v Santiagu de Chile, kde prohrála s mladou Slovenkou Cibulkovou, a Štěpánek se ke svému soukromému životu odmítá vyjadřovat.

Zpráva o údajně chystaném sňatku Štěpánka s Vaidišovou přichází čtyři měsíce poté, co se karvinský rodák rozešel s jinou slavnou tenistkou Martinou Hingisovou, s níž byl od minulého roku zasnouben a s níž se v létě rozešel.

O Vaidišové se zase letos spekulovalo v souvislosti s jejím vztahem s rakouským tenistou Jürgenem Melzerem. Ani tehdy však rodačka z Norimberku svůj vztah veřejně nekomentovala.

Vaidišová se Štěpánkem jsou podle všeho v Česku v současnosti druhým hvězdným tenisovým párem, životními partnery jsou už delší dobu nejlepší český hráč Tomáš Berdych a žebříčkově druhá Češka Lucie Šafářová.

Autor:

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat