Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Vary si poradily s Budějovicemi

HOKEJ

KARLOVY VARY Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávaném utkání 12. extraligového kola České Budějovice 3:2. Repríza semifinále loňského ročníku soutěže byla dramatická až do samého závěru. Domácí si ve třetí třetině vypracovali dvoubrankové vedení, Jihočeši zásluhou Tomáše Kůrky 81 vteřin před koncem snížili, vyrovnat se jim už nepodařilo.

Výsledek: Karlovy Vary - České Budějovice 3:2. Branky a nahrávky: 2. Hluchý (Grof, Bílek), 31. Skuhravý (Hanzlík, Košťál), 49. Zucker (Dej, Zaťovič) - 24. Vydarený (Veselý, Poživil), 59. Kůrka (Frolo). Rozhodčí: R. Svoboda - Blümel, Barvíř. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. Diváci: 3340. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1.

Dnešní program - 17.00: Vítkovice -Sparta, Zlín - Mladá Boleslav, 17.30: Plzeň - Třinec, Litvínov - Pardubice, Kladno - Slavia, 18.30: Liberec - Znojmo.