Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Česko

Fotbal

Druhá liga - 2. kolo: Sokolov - Zlín 2:3 (58. Pilař, 88. Podrazký - 33. Šmahaj, 49. Elšík, 83. Dobeš z pen.), Hlučín - Karviná 1:3 (46. Hošek - 6. Mišinský, 8. Milosavljev, 51. Gonda). Varnsdorf - Třinec 2:0 (34. Rudnickij, 58. J. Procházka), SK Kladno - FC Zenit Čáslav 3:0 (31. Zachariáš, 84. Wojnar, 85. Mašanský), Znojmo - Viktoria Žižkov 0:1 (31. Markovič). Čelo tabulky: 1. Karviná 6, 2. Dukla 6, 3. Zlín 6.

Anglie - Superpohár: Chelsea - Manchester United 1:3 (83. Kalou - 41. Valencia, 76. Hernández, 90. Berbatov).

Německo - Superpohár: Bayern Mnichov -Schalke 2:0 (75. Müller, 81. Klose).

Francie - 1. kolo: Auxerre - Lorient 2:2 (19. Pedretti, 57. Le Tallec - 7. S. Diarra, 67. Mvuemba), Lens - Nancy 1:2 (72. Maoulida -27. Feret, 83. Berenguer), Lyon - Monako 0:0, Marseille - Caen 1:2 (77. Samassa - 52. Seube, 86. Arabi), Nice - Valenciennes 0:0, Paris St. Germain - St. Etienne 3:1 (5. Erding, 41. vlastní Janot, 83. Nené - 39. Payet), Rennes - Lille 1:1 (24. Bangoura - 62. Sow), Sochaux - Arles-Avignon 2:1 (16. Butin, 54. Faty - 10. Djedje), Toulouse - Brest 2:0 (36. Braaten, 85. Machado z pen.).

Tenis

Washington - čtvrtfinále: Čilič (4) - Tipsarevič 7:6 (7:4), 6:4, Nalbandian - Simon (13) 3:6, 6:2, 6:3. Semifinále: Baghdatis (8) - Malisse 6:2, 7:6 (7:4), Nalbandian - Čilič (4) 6:2, 6:2. Čtyřhra - semifinále: BERDYCH, ŠTĚPÁNEK - Knowle, Ram (4) 5:7, 6:2, 10:4. Finále: Fish, Knowles - BERDYCH, ŠTĚPÁNEK 4:6, 7:6 (9:7), 10:7.

San Diego - čtvrtfinále: Pennettaová (5) -Stosurová (2) 6:4, 6:3, A. Radwaňská (4) -Peerová (7) 6:2, 6:0, Hantuchová - Klejbanovová 2:6, 6:4, 6:3, Kuzněcovová - Vandewegheová 7:5, 6:2. Semifinále: A. Radwaňská (4) - Hantuchová 6:4, 6:2, Kuzněcovová - Pennettaová (5) 6:4, 6:0.

Kodaň - semifinále: ZAKOPALOVÁ (7) - Li Na (2) 6:3, 1:6, 6:4, Wozniacká (1) - Čakvetadzeová 6:1, 2:6, 6:4. Finále: Wozniacká (1) - ZAKOPALOVÁ (7) 6:2, 7:6 (7:5). Čtyřhra - semifinále: Görgesová, Grönefeldová - Senogluová, VORÁČOVÁ (3) 6:2, 6:2. Finále: Görgesová, Grönefeldová - Djatčenková, Pučeková 6:4, 6:4.

Cyklistika

Kolem Polska - 7. etapa (163,9 km): 1. Greipel (Něm.) 3:51:58, ...152. RABOŇ -3:50. Konečné pořadí: 1. Martin (Ir.) 30:38:48, ...157. RABOŇ -4:47:44.

Skoky na lyžích

Letní Grand Prix v Hinterzartenu (Německo) - družstva: 1. Polsko (Kot, Mietus, Kubacki, Malysz) 1001,7 b., 2. Norsko 966,2, 3. Německo 957,7, ...7. ČESKO (Sedlák, Koudelka, Hlava, Matura) 925,1.