Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

35. kolo

Slavia–Vítkovice 0:6

Branky a nahrávky: 7. Burger (Hubáček), 17. Kvapil (Ujčík), 33. Hubáček (Burger), 54. Štefanka (Treille), 56. R. Hruška (Kuboš, Ujčík), 57. Vrána (Trnka, Sičák). Rozhodčí: Souček, Šír - Vengřín, Gebauer. Vyloučení: 4:4, navíc Havel (Slavia) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 5483. Třetiny: 0:2, 0:1, 0:3.

Slavia: Hnilička - Kadlec, Špelda, Vyhlídal, Žižka, Drtina, Kolařík, Sloboda, Vašíček -Kůrka, Červenka, Vondrka - Havel, Beránek, Tomica - Hruška, Čermák, Sklenář - Jelínek, Růžička, Doležal.

Vítkovice: Šindelář - Jurečka, Rehák, Kuboš, Stehlík, Sičák, Trnka - Klimek, Burger, Hubáček - Treille, Štefanka, Svačina - Ujčík, Hruška, Kvapil - Vrána, Szturc, Šedivý.

Třinec–Sparta 1:2sn

Branky a nahrávky: 53. Polanský (Kohn, M. Růžička) - 14. Vydarený (Gulaši), rozhodující nájezd Netík. Rozhodčí: Hodek, Jebavý - Guth, Rittich. Vyloučení: 11:11. Využití: 1:0. Diváci: 5086. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0 -0:0.

Třinec: Duba - Hrabal, Zíb, Seman, Malec, Cartelli, Výtisk, od 16. min. navíc Andersons, Lojek - M. Růžička, Polanský, Kohn -D. Květoň, Peterek, Kanko - Polák, Bonk, Tomas, od 16. min. navíc Mičulka, Hampl, Pospíšil. Sparta: Přikryl - Vydarený, Gulaši, Macholda, Jan Hanzlík, Bolf, Cunik - Ručinský, Broš, Kratěna - Langhammer, D. Výborný, Netík - Látal, Koreis, Hromas - Podlešák, Hrdel, Kafka.

Liberec–Plzeň 0:1sn

Rozhodující nájezd: Vlasák. Rozhodčí: Mikula, Minář - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 7:7. Bez využití. Diváci: 7500 (vyprodáno). Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 - 0:0.

Liberec: Pinc - Moravec, Čakajík, Rýgl, Derner, Malkamäki, Holub, Jareš, Pavlů - Bartovič, Podkonický, Matějovský - Špaček, Kašpařík, Blatný - Jech, Urban, Bárta - Kopic, Bulíř, Ondřej.

Pardubice–Brno 2:1

Branky a nahrávky: 16. Pineault (MacKenzie, Somík), 51. Somík (Kočí) - 26. Dopita (Varaďa, Houdek). Rozhodčí: Fraňo, Husička -Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 4:4, navíc Koukal (Pardubice) 10 min. Bez využití. Diváci: 10 194 (vypr.). Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0.

Mladá Boleslav – České Budějovice 2:1sn

Branky a nahrávky: 33. Pabiška (Král, Vrbata), rozhodující nájezd Vrbata - 35. Veselý (Ptáček, Vak). Rozhodčí: Homola, Zubzanda - Kostka, Pouzar. Vyloučení: 6:6, navíc Frolo - Tůma oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 4020. Třetiny: 0:0, 1:1, 0:0 - 0:0.

Předehráno: Zlín–Kladno 3:2sn (40. Kubiš, 41. Köhler, rozh. nájezd Balaštík - 11.

Eberle, 25. Bílek), Karlovy Vary – Litvínov 6:2 (13. Zaťovič, 19. Němec, 29. Němec, 36. Hluchý, 37. Zaťovič, 43. Košťál - 20. Majdan, 39. Švarný).

Příští program – 27. prosince: Slavia - Vítkovice, Pardubice - Brno, Liberec - Plzeň, M. Boleslav - Č. Budějovice, Třinec - Sparta.

35 7 3 2 23 79:114 29

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.