Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

40. kolo

Litvínov - České Budějovice 3:4 sn

Branky a nahrávky: 56. Kroupa (Lukeš, Reichel), 56. V. Hübl (Jenáček, Kroupa), 57. Reichel (Lukeš, Kroupa) - 11. Mertl (Melichar), 38. Micka (Šimánek), 50. Micka (Šimánek), rozhodující sam. nájezd Micka. Rozhodčí: Jebavý, Hribik - Bláha, Kostka. Vyloučení: 9:11, navíc K. Pilař - Gřegořek oba 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 4500. Třetiny: 0:1, 0:1, 3:1 - 0:0.

Liberec - Mladá Boleslav 2:5

Branky a nahrávky: 12. Nedvěd (Rýgl), 29. Jareš (Rýgl, Víšek) - 9. Sup (Král, Pabiška), 26. Duben (Gajovský, Nouza), 34. Kracík (Macho, Jiruš), 54. Sup, 56. T. Sýkora (Král, Vrbata). Rozhodčí: Polák, Šindler - Pavlovič, Rozlílek. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. Diváci: 6685. Třetiny: 1:1, 1:2, 0:2.

Plzeň - Kometa Brno 4:1

Branky a nahrávky: 20. Vlasák (Modrý, Vampola), 25. Jiří Hanzlík (M. Heřman, Dvořák), 26. Tvrdík (Hvila), 42. Hvila (Scofield, Adamský) - 14. Šindel (Hubáček, Divíšek).

Rozhodčí: Minář, Zubzanda - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Diváci: 8103. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.

Třinec - Slavia Praha 3:2

Branky a nahrávky: 2. Tomas (Hampl), 15. D. Květoň (Malec), 49. D. Květoň (Malec) -18. Červenka (Drtina), 47. Kůrka (Červenka, Sloboda). Rozhodčí: Mikula, Šír - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1.

V oslabení: 0:1. Diváci: 3805. Třetiny: 2:1, 0:0, 1:1.

Sestava Slavie: Slavia: Slipčenko - Roth, Žižka, Kadlec, Vašíček, Kolařík, Sloboda, Drtina - Havel, Červenka, Tomica - Kůrka, Beránek, Doležal - T. Svoboda, Clarke, Vondrka - Holec, V. Růžička ml., Sklenář - P. Jelínek.

Zlín - Pardubice 4:2

Branky a nahrávky: 24. Hamrlík (Nosek, Leška), 35. Leška (Balaštík, Hamrlík), 43. Bořuta (Sivák, Roman Vlach), 49. Leška (Hamrlík, Balaštík) - 15. Somík (Špirko), 57. P. Sýkora (Pivko). Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Pešek, D. Jelínek. Vyloučení: 4:7, navíc Hašek (Pardubice) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 5001. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:1.

Sparta Praha - Vítkovice 2:1

Branky a nahrávky: 6. Hromas, 24. Ručinský (Ton, Vykoukal) - 13. Vrána (Szturc, Treille). Rozhodčí: Husička, R. Svoboda - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 5996. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0.

Předehrávané utkání: Karlovy Vary - Kladno 1:0.

Další program - zítra: 15.00 Slavia Praha - Karlovy Vary, 17.00 Č. Budějovice - Třinec, Pardubice - Sparta Praha, Kometa Brno -Benzina Litvínov, 17.30 Mladá Boleslav -Zlín, Kladno - Plzeň, 18.10 Vítkovice - Liberec (vysílá ČT4).

14. HC Kometa Brno 40 10 4 2 24 94:128 40

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry