Sobota 25. března 2023, svátek má Marián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Žena zřejmě ubodala svého otce

Česko

OTROKOVICE Pětasedmdesátiletý muž z Otrokovic podle všeho zemřel rukou své dcery. Čtyřicetiletá žena ho podle dostupných informací ubodala.

Krajská policejní mluvčí Jana Bartíková pouze stručně potvrdila, že se násilný trestný čin v noci na včerejšek stal. Okolnosti však nejsou zřejmé kvůli stavu ženy. „Její verzi tragédie zatím neznáme, nadýchala 2,55 promile a je v policejní cele ve Zlíně. Vyšetřovatel ji vyslechne až po vystřízlivění,“ uvedla včera odpoledne.

Na místě zajišťovala stopy výjezdová skupina krajské kriminální policie. „Čekáme i na výsledky soudní pitvy,“ doplnila Bartíková. Podezřelé hrozí v případě uznání viny za vraždu deset až 18 let vězení.

V celém Zlínském kraji se kriminalisté letos kromě této zabývali čtyřmi vraždami, z toho dvěma dokonanými. V únoru čtyřicetiletý muž z Uherského Ostrohu údajně v jednom z domů ve městě udusil osmdesátiletou ženu a poté ve stavení založil požár, aby čin zakryl. Odnesl si peníze a cennosti asi za sto tisíc korun. Policie ho obvinila z vraždy, porušování domovní svobody a poškozování cizí věci.

Druhá dokonaná vražda se stala stejně jako ta z tohoto týdne v Otrokovicích. Podle policie v polovině března čtyřiapadesátiletý muž v bytě uškrtil svou o šest let mladší manželku.

Regionální mutace| Lidové noviny - Morava

Autor:

Nehubněte do plavek, hubněte pro sebe! Vyhrajte proměnu s KetoDiet
Nehubněte do plavek, hubněte pro sebe! Vyhrajte proměnu s KetoDiet

Hubnutí není jen o tom, jak budete vypadat v plavkách u bazénu. Nadváhu doprovází kromě přebytečných kil také zdravotní problémy. A to je dobrý...