Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zhroucená Boyleová musela na kliniku

Česko

LONDÝN Internetová pěvecká senzace Susan Boyleová byla po víkendovém vystoupení ve finále britské televizní soutěže Britain’s Got Talent přijata na soukromou kliniku. V soutěži skončila na druhém místě.

Osmačtyřicetiletou nezaměstnanou Skotku provázela před finálovým večerem velká podpora veřejnosti. Video s jejím zpěvem na internetovém serveru YouTube zhlédlo už téměř dvě stě milionů lidí a celý svět ji oslavoval jako superstar. Ona sama však zároveň hrozila, že z klání odstoupí, a podle jednoho z porotců soutěže Pierse Morgana byla „věčně v slzách“.

Podle britského listu The Sun se Boyleová v neděli po soutěži „nervově zhroutila“ v londýnském hotelu. Byla k ní přivolána lékařská pomoc, která ji odvezla na soukromou kliniku. Na žádost lékařů záchranku doprovázeli i policisté.

Díky svému talentu a okamžité mediální slávě by mohla Boyleová vydělat jmění. Organizátoři soutěže však projevovali obavy, zda bude schopna vydržet obrovský tlak, pod kterým se ocitla. Do soutěže volaly téměř čtyři miliony lidí a vítězná skupina tanečníků získala necelých pětadvacet procent hlasů, zatímco Boyleová lehce přes dvacet procent. I když nevyhrála, očekávalo se, že jí porotce Simon Cowell a jeho hudební vydavatelství Syco nabídnou kontrakt na nahrávání desky. Rovněž Hollywood projevil zájem o natočení filmu podle jejího příběhu. Podle organizátorů soutěže je však nyní Boyleová „vyčerpaná a citově vyprahlá“. Na radu svého lékaře si musí pár dní odpočinout v ústraní.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!