Sobota 24. února 2024, svátek má Matěj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Financování Fischerovy kampaně: Hlasujte pro vyšetřovací verzi

Nabízíme čtenářům k úvaze tři pravděpodobné vyšetřovací verze v kauze financování prezidentské kampaně nynějšího vicepremiéra.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Arny

16. 10. 2013 12:28
No, hezké. A mohl by pan exdetektiv ještě doplnit
takové sice drobné, ale dosti podstatné informace - v mezích jaké (jakých)právní kvalifikace se "jeho" prověřování  koná a jaké informace (z veřejně dostupných zdrojů)  tu kterou verzi podporují? 
0 0
možnosti
verse IV., jen nástřel, jako všechno zdarma je od boku
česko je zajímavá pozice, staletí nás neohrožuje jen germán (kelty jsme přežili), ale také asie v ruském prodloužení. Kdysi jsme měli patálie s Osmany a to bylo podobně, tragické, nemohli jinak, a ani my nemohli být tureckými. Je paradoxem, že mamutí říše jsou tlakovány do expanze. Jedno zda tankem, janičářem, plynem, jaderným reaktorem, úspěšnými obchodníky typu kupčík, a jak si lze ještě představit. V praxi tedy mix všech těch verzí, jen akcent se aktuálně posunuje, slábne-li Zeman, nasadí se jiný, kdyby moc zesílil, nasadí se kdo ho pokrotí, třeba nějaký biograf s hvězdičkou. Evropa nemá armádu a nemá asi ani špionáž co k čemu, vyjma národních. Tak se jeden nic nedozví, žádná evropská Debka nefunguje.  Jako venkovské dítko jsem nemohl zdržovat kolektivizované dotazem, která houba je jedlá. Také jsem se nechtěl shodit, že to nevím. Byl doma sice atlas, ale to předškolák řeší jen obtížně. Lid tehdy se flákal a do lesa běhal pilně, nemařil čas u moře v Egyptě. Tak jsem nalezené exempláře aranžoval u cesty a sledoval reakce zkušených houbařů. Co vzali, do čeho kopli. Netušili, kdo to našel, kdo jim to připravil, jen měli "štěstí". Brzy jsem si houby utřídil a nosil domů jen ty správné, a byl jsem oceněn. Což mi zůstalo, i to pssaní je poněkud školáckým úkolem. Tak i duše politika bude jiná, než se promítá do medií, třeba si to poslal sám, kolečko deseti  lidí tak vypere cokoliv. Pravdy se nedobéřeme.
0 0
možnosti