Čtvrtek 8. prosince 2022, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Kdo je v kauze Tatra idiot?

Šéf společnosti Tatra Ronald Adams ve čtvrtečních Lidových novinách uvedl, že nabízel zbrojaři Michalu Smržovi dvacet milionů korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Křivan

když se dva perou třetí se směje
Zbožné a málo reálné přání. Ať jdou oba tam kam patřej. Škoda těch tatrováků, i tak lze zničit dobrou značku. Za idiota je chudák Tatra. Nechci být prorokem, ale Číňani  jsou za bukem.
0/0
25.8.2012 10:32
Foto

Aspire

Věc o které se na OHK PČR v Brně nesmí mluvit...
  Spíše se zeptejte Vrchního státního zástupce Olomouc detašovaná pobočka Ostrava, proč jsou policisté z OHK, státní zástupci ustrašení a začali zahajovat trestní stíhání takřka bez důkazu, pouze na základě úředního záznamu o podaném vysvětlení nedůvěryhodných osob u kterých lze předpokládat účelovost výpovědi. Podle JEHO právního NÁZORU byly předchozí případy (zpracované různými policisty, státními zástupci) špatně a „zakopávaly se pod koberec“. Tak se nedivte, že se snížili na OHK PČR kvalitativně ve zpracované věci Ostravě (která tím je již mnoho let známá) a raději přenechají rozhodnutí na soudu. Protože mají obavu jak policisté z OHK, tak státní zástupci z Brna, aby nebyli taktéž podivně přihození jako jejich kolegové ke gangu, o kterém v Brně v životě nikdo neslyšel v takové jaké má být podle OČTŘ personální struktuře, navíc když je VSZ ve sdělovacích prostředcích neustále označuje za možné chapadlo mafie. A jak se zachová vedení? Sype si popel na hlavu a zakáže o daném tématu mluvit. Jen si říkám, jak vysvětlí těm mnoha podvedeným lidem od těch „podnikatelů“ (řadu let známých mafiánů) v postavení poškozeného, že se jím zřejmě podaří vyhnout trestu a některým již dokonce podařilo. Mnoho let poctivé policejní práce v háji, ale hlavně že zločinci zase dosáhli svého!!! Co bych panu vrchnímu státnímu zástupci z Olomouce popřála do budoucna? Snad jen svědomí, trochu morálního kreditu a sebereflexi, protože ono se taky může stát, že ti propuštění zločinci/násilnci na podmínky nebo při obnově řízení, můžou pokračovat ve své trestné činnosti nadále a ona ta Olomouc není od Brna zas tak daleko. 
0/0
24.8.2012 12:15
Foto

Judr. Marek Kalina

KOnečně už na něj došlo
Adams je typický případ "protikorupčních" křižáků naší doby. Poslouchal jsem v květnu jeho projev, kdy mu končilo funkční období coby presidenta American Chamber of Commerce  - a skoro se to nedalo vydržet. Jak se označoval za světlonoše boje proti korupci a hrdinu naší doby... Z toho bylo jednomu až blivno... Nikomu nic zlého nepřeju, ale jestli oni byli schopni bez důkazů rozpoutat válku, tak teď je smetla její fronta... Dobře mu tak!!!
0/0
23.8.2012 11:12
Foto

Kouknou, Kalina,
díky Nim o čestnosti pana Adamse nepochybuji. Když Voni někoho chválejí, je to pokaždé pěkná zgrchanina.
0/0
23.8.2012 20:35
Foto

J31a68n 97S94c86h58n10e84i11d24e70r 3324458836376

Adams se neusvědčil,
alespoň prozatím, i když náznak má dobrý. Ještě krapýtko té kajícnosti, jestli mohu poprosit.Ovšem Barták, klobouk dolů. Popsat modelovou korupční situaci, asertivně až vychloubačně, a pak pointovat, že jen idiot by se tak zachoval, je tuplovaně upřímné. Já si tu situaci, jak ji Barták popsal, dovedu představit úplně trojrozměrně. Někteří idioti, musím přiznat, jsou svým (doufám, že neopakovatelným) způsobem docela zajímaví.
0/0
23.8.2012 11:10