Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Koho volí „našeptávači“

Tomáš Halík, Stanislav Bernard, Karel Janeček, Martin Hausenblas, Radim Jančura a další v anketě ČESKÉ POZICE.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Hdkn

11. 1. 2013 20:19
Dovolte mi malé rozptýlení :-)
doporučuji shlédnout remake klipu " Prezident je buzna" od skupiny Visací zámek na webu iDnes. http://video.idnes.cz/?idvideo=V130110_183307_tv-zpravy_sha Vím, že servery nemají rádi odkazy na jiné servery, což je logické, ale tento link se nedá neposlat :-). Prosím nemazat. Děkuji.
0 0
možnosti

Hdkn

11. 1. 2013 17:09
Jste patrně mediálně zmanipulovaný různými našeptávači
Církevní restituce jsou dobré :-)
0 0
možnosti
Foto
Kníže a celá TOPka, jejíž je předsedou
zvedli ruce pro církevní restituce....A to mluví za vše....
0 0
možnosti

Hdkn

11. 1. 2013 15:03
Bohužel Vám to věřím
Sentimentální jsme občas trochu všichni. Zemana vytáhli jak králíka z klobouku a my se z toho teď na po... Peníze rozhodly. Už první "průzkumy" ze Zemana udělaly favorita. A od té doby se to táhlo.  
0 0
možnosti

P.D.

11. 1. 2013 13:43
Souhlas
Naprosto souhlasim. Drtiva vetsina lidi je nespokojena s vladou, vsichni nadavaji jak to tu vypada a ze chteji zmenu, nacez voli knizete? Predsedu (byt loutkoveho) 2. nejsilnejsi koalicni strany? 1. mistopredsedu vlady, ministra zahranici? 2. nejvyssiho predstavitele vlady, jejiho primeho tvurce, ktery ji ve vsem podporuje? Kalouskova nejvetsiho obdivovatele, ochrance a maskota? Zrejme mi neco unika, protoze si pripadam jako letadlo...
0 0
možnosti

Kk

11. 1. 2013 13:27
Jenom ne Schwarzenberga - co naše paměť?!
Nemůžu si pomoct - taky nějak nechápu vlnu posledních dní na podporu Schwarzenberga... Mám s ním problém: 1/ Odmítl řešit korupci na vlasním ministerstvu - a jejího ohlašovatele nechal vyštípat 2/ Slepě podporoval zloděje a diletanta Kalouska ve všech jeho excesech 3/ Je klíčovou součástí vlády, která se ukázala být největším zklamáním od revoluce! Jiné, často vnímané nedostatky, jako že je starý nebo špatně mluví mi tolik nevadí - ostatně obsahově se s ním dá často souhlasit. Jenže DŮLEŽITĚJŠÍ, NEŽ CO ŘÍKÁ - JE JAK JEDNÁ A JEDNAL!! 
0 0
možnosti

Marek Kyncl

11. 1. 2013 12:54
Proč nevolím Karla
Pokud zde zaznělo tolik hlasů proč volit Karla, dovolte mi připojit krátké zamyšlení, proč jej nevolit. Pan kníže je pro mne symbolem zmařených možností jednotlivce, které mu byly dány a které buď prospal nebo přehlédl. Narodil se jako bohatý člen aristokracie a nikdy v životě nepoznal nedostatek. Byl uveden do lepší společnosti a v té se pohyboval celý svůj život. S takovými dary do vínku by bylo možné očekávat určité nároky na sebe samotného na sklonku svého profesního života. Tak třeba míru hodnoty cti a vlastního slova. Vzpomínám si, jak pan kníže národu vyprávěl, že v Evropě není zvykem být ve vládě s osobou obviněnou z trestného činu (pana Čunka). Když už to vypadalo, že by měl z vlády rezignovat jak sám naznačoval, začal dělat taškařici s nějakými forézními audity až to nakonec dotáhl až do voleb. Pokud by byl nějakým Lojzou z paseky, dokázal bych to z lidského hlediska omluvit, že se mu prostě to ministrování zalíbilo, že potřebuje splácet hypotéku atp.  Žádný z těchto důvodů však u pana knížete nenalézám. Je hezké, že se pan kníže staví za práva chudých a bezbranných občanů. Nicméně to byl on, kdo dopomohl ke kšeftům dvěma zdaleka nejbezcharakternějším zmetkům naší novodobé historie, pánům Drábkovi a Kalouskovi a přikryl loupež za bílého dne nazvanou "církevní restituce" prostřednictvím nejmenovaného reprezentanta ptačí říše mezi ministry. Ukazuje svůj nadhled a šarm. Šarm má, o tom není sporu. Využít jej ku prospěchu poctivých lidí a národa, jehož zájmy by měl zastávat,ale neumí nebo nechce. Mít postavení jako pan kníže nenese pouze pocty, ale i odpovědnost a tu on zklamal na celé čáře. Nechci sledovat v přímém přenosu další dějství této tragédie zmaru, tentokrát z Pražského hradu. Proto Karel Schwarzenberg můj hlas nedostane.
0 0
možnosti

Murdoch

11. 1. 2013 12:25
Děkujeme za akt milosrdenství, pane prezidente...
http://www.novinky.cz/domaci/289987-soudce-berka-byl-plne-amnestovan.htmlBtw. soudce Berka je onen čipera, který dokázal konkurz na Union banku vyhlásit hodinu po doručení na podatelnu soudu, sám si tam dokument přišel vyzvednout, neb věc nesnesla odkladu...
0 0
možnosti

Ch.Rozruch

11. 1. 2013 15:53
"Berka domů! A stavte se pro těch 5 milionů, co vám dlužíme."
No a je to.  Takže teď v Českých věznicích zbyli už jen ti slušní vězni. 
0 0
možnosti
S překvapením se dočítám,
jak velké nadšení vzbuzuje u valné části protikorupčníků Schwanzerberg. Asi jim nevadí, že do dnešního dne působí jako noblesní závěs zakrývající mafiánské praktiky vlády ve které je ministrem. Nevzpomínám si, že by z jeho strany které předsedá, vypadla jediná smyslplná protikorupční iniciativa. Zatím je jeho strana jedním z rozhodujících iniciátorů ekonomicky devastačních zákonů. Ano, "kníže" je takový sympatický žvatlavý stařík, takový glosátor špíny politiky, sem tam si pochrupne za přímého přenosu, vypustí poznámku za kterou by byl jiný politik označen za hulváta, ale uvědomili si  ti příznivci že je to jen póza, vnitřně je ten člověk nesmírně žádostivý stát v záři reflektorů a s výsledek? Za jeho zády budou řádit Kalouskové, Drábkové..... To chcete protikorupčníci???? 
0 0
možnosti
Předpověď výsledku voleb
Mnozí první budou poslední a poslední první. Marek 10:31
0 0
možnosti

11. 1. 2013 18:35
Když tomu věříte...
Váš problém.
0 0
možnosti