20. května 2019 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Aaron Paul jako zločinec. První ukázka na nový Westworld bere diváky daleko od parku

Aaron Paul a robot. Třetí série seriálu Westworld (2019). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aaron Paul a robot. Třetí série seriálu Westworld (2019). | foto: HBO

WESTWORLD/BUDOUCNOST Třetí Westworld bude úplně jiný od předchozích dvou sérií. První ukázka divákům místo zvráceného zábavního parku představuje spíše kriminální drama z futuristického velkoměsta. V hlavní roli se objeví americký herec Aaron Paul (Perníkový táta, Černé zrcadlo). Pokračování dorazí na obrazovky někdy v roce 2020.

Futuristický svět plný udělátek, které vylepšují lidský život. Opravdu? „Říkali nám, že ze světa udělají lepší místo,“ říká zlověstně v ukázce nový hrdina. Neví se, koho tím přesně myslí, ale jedno je jisté - je přesvědčen o tom, že se jim to nepovedlo. Je tedy potřeba potřeba zjednat nápravu. Jádro dění se tentokrát přesune mimo zábavní park Westworld.

Muž v černém (Ed Harris). Sadistický násilník, který prahne po hlubším smyslu.
Nadějná programátorka Elsie Hughes (Shannon Woodwardová). Přijde na řadu...

Podle zveřejněné ukázky hraje Aaron Paul postavu zlodějíčka, který má jednoho ze svých bližních upoutaného na nemocniční lůžko. Kolem kriminální aktivity s cílem narušit systém se bude dost možná nový Westworld točit. Jistá spojitost s předchozími díly zde ale stejně je. Na konci ukázky vidíme Paulovu postavu v temné uličce na schůzce s Dolores (Evan Rachel Woodová), hrdinkou předchozích dvou sérií. Dolores navíc vypadá zbitě a pološíleně, takže bude zajímavé sledovat, s čím scenáristé přijdou. 


O příběhu jinak nevíme nic. Datum vydání je zatím bez upřesnění stanoveno na rok 2020. Nevíme ani kdo sérii bude režírovat. Jistá vodítka by časem mohla poskytnout webová stránka seriálu, která schválně působí jak po útoku hackerem.

Najdete na Lidovky.cz