17. května 2018 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Holywoodská vražda v Česku. Do Prahy přijedou Jennifer Anistonová a Adam Sandler

Jennifer Anistonová a Adam Sandler na jednom pódiu. Při předávání cen Peoples... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jennifer Anistonová a Adam Sandler na jednom pódiu. Při předávání cen Peoples... | foto: ČTK/AP

PRAHA Herci Jennifer Anistonová a Adam Sandler budou v české metropoli natáčet kriminální komedii z produkce společnosti Netflix. Ačkoliv Sandlerovy filmy kritika cupuje, u diváků Netflixu má velké úspěch.

„Jennifer Anistonová utíká před rozvodem (s hercem Justinem Therouxem, pozn. aut.) do Prahy,“ tak zní titulek Starmagazine.com, známého webového magazínu o celebritách. Jde ale o útek pracovní. Jenifer Annistoneová si totiž zahraje s komediálním hercem Adamem Sandlerem ve filmu Murder Mystery (Záhadná vražda) z produkce streamovacího giganta Netflixu. Zatím není jasné, kdy bude v Praze natáčení probíhat.

„Jennifer se tomu filmu upsala, aby mohla znovu pracovat s Adamem, kvůli penězům a také proto, aby mohla konečně objevovat východní Evropu,“ řekl webu Starmagazine.com nejmenovaný zdroj. Oba herci se sešli v roce 2011 v komedii Zkus mě rozesmát.

Magazín Variety uvádí, že se děj bude totičit okolo newyorského policisty (Sandler) a jeho manželky (Anistonová), kteří si vyjedou na romantickou dovolenou do Evropy. Připletou se ale k vraždě bohatého milionáře a stanou se z nich rázem hlavní podezřelí.

Herečka Jennifer Aniston (předávání cen Screen Actors Guild Awards v Los...
Jennifer Aniston dostala svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy

Režisérsky se snímku ujal Kyle Newachek (Game Over, man! a seriál Workaholics). Scénář napsal James Vanderbilt (Útok na Bílý dům, Zodiac). Herec Adam Sandler je pak poněkud zvláštností - filmy s ním, zpravidla rozpustilé komedie, kritici příliš nemilují. Na streamovací službě Netflix je ale velmi populární. Čísla přímo od Netflixu ukázala, že diváci se za rok 2017 na jeho filmy koukali celkem stěží uvěřitelných 500 milionů hodin.

Najdete na Lidovky.cz