6. listopadu 2017 17:42 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Ozzy Osbourne se vrátí do Prahy. Přiveze s sebou i Johnnyho Deppa s Alicem Cooperem

Ozzy Osbourne během pražského vystoupení Black Sabbath. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ozzy Osbourne během pražského vystoupení Black Sabbath. | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Po zřejmě definitivním rozpuštění Black Sabbath se vrací jejich frontman Ozzy Osbourne na sólovou dráhu. Půlstoletí na hudební scéně oslaví na turné, které zahájí v květnu příštího roku v Mexiku. 13. června je na programu šňůry zastávka v pražských Letňanech. Jako hosty přiveze zpěvák americkou superskupinu Hollywood Vampires.

Ozzy Osbourne tvrdí: „Lidé se mě stále ptají, kdy že to půjdu do důchodu. Tohle bude moje poslední světové turné, ale nemůžu říct, že ještě tu a tam nevystoupím.“ Každopádně se zdá, že to bude odchod s plnou parádou, protože podle pořadatelů není vyloučeno, že rozlučkové turné se protáhne až do roku 2020.

Na letňanském letišti v rámci akce, nazvané Prague Rocks 2018, ovšem vystoupí ještě jedna velká atrakce. Kapela Hollywood Vampires, kterou Ozzy Osbourne přiveze jako svého hosta, má totiž v čele tři velké osobnosti: herce Johnnyho Deppa, který je zde na postu kytaristy, kytarovou hvězdu kapely Aerosmith Joea Perryho a rockovou pěveckou legendu Alice Coopera.

Hollywood Vampires (zleva Joe Perry, Johnny Depp, Alice Cooper)

Hollywood Vampires (zleva Joe Perry, Johnny Depp, Alice Cooper)

Vstupenky na koncert se budou prodávat od 9. listopadu v cenách 1 490 až 1 950 korun.

obzOndřej Bezr

Najdete na Lidovky.cz