16. března 2017 12:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

SOUTĚŽ: Vyhrajte kriminální román Stockholm: Přísně tajné

Hanna Lindberg - Stockholm: přísně tajné. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hanna Lindberg - Stockholm: přísně tajné. | foto: No limits

Solveig je povoláním novinářka, ale zrovna se jí příliš nedaří - nemá práci a její novinářská sláva pomalu vyhasíná. Vydavatel Lennie má finanční problémy, ale naskytne se mu příležitost uspořádat oslavu pro vlivného podnikatele, která by mu pomohla je vyřešit.

Otázka ovšem je, jestli se Lennie dočká konce. Když se náhodou střetne se Solveig, tak musí oba bojovat o holé přežití. Stockholm je pod povrchem totiž úplně jiné město. Kniha je taktéž plná břitkého a černého humoru, který jí dodá unikátní ráz mezi podobnými tituly.

Temný kriminální román Hanny Lindbergové se hlásí k tradici nejlepších severských thrillerů a detektivek. Adrenalinová jízda, která vás nenechá se nadechnout. Kniha je jedním z patnácti titulů vycházejících na Velký knižní čtvrtek 16. března.

A jak knihu vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Hana Lindbergová pracuje v současnosti na druhém díle. Jak se bude jmenovat? Své odpovědi posílejte do neděle 19. března. Ze správných vybereme vítěze.


Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz