6. března 2010 7:00 Lidovky.cz > Zprávy > Názory

Kamarádky z Letné: Knírek a noční košile

Prsa - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Prsa - ilustrační foto. | foto: Shutterstock

Zdá se, že všichni mají rádi hovory o sexu. Jenže od té doby, co s Klaudií píšeme tento podle mé pubertální dcery úchylácký sloupek, se s námi lidi už o ničem jiném ani bavit nechtějí.

Jako předevčírem. Šli jsme s několika kamarády na oběd do Savoye, a ještě než nám přinesli čočkovou polévku, Adamova společnice, blondýna s nohama až ke krku a s výrazem "O sexu vím všechno a nebojím se vám to říct", prohlásila, že na velikosti penisu vůbec nezáleží.

Po několika minutách živé diskuse ovšem vyšlo najevo, že sexuální přebornice si plete klitoridální a vaginální orgasmus a že toho druhého ve svých úctyhodných dvaceti letech ještě nikdy nedosáhla. Pak se téma přehouplo k velikosti prsou. Všichni se shodli na tom, že malá prsa jsou lepší než velká silikonová, a naše blonďatá silikonová spolustolovnice ještě víc zbledla. Já a Klaudie jsme si triumfálně odfrkly a vypnuly hruď pyšnící se přírodními jedničkami.

Kdo jsou Kamarádky z Letné

Helena, 39 let

Rozvedená matka dvou dětí, které jí přerůstají přes hlavu. Děsí ji nadcházející čtyřicítka, a tak se snaží užít si života, dokud to jde. Miluje snídaně do postele, svoji práci a sex.

Klaudie, 33 let

Svobodná, někdy až moc. Perfekcionistka, která chce všechno – skvělou práci, partnera i děti. Jenže s nikým dlouho nevydrží. Miluje čerstvý chleba s máslem, svoji práci a sex.

-

Kamarádky z Letné - sloupek s hvězdičkou

-

Když nám na stole přistál hlavní chod – párek s bramborovou kaší –zeptal se mě Roman, jestli si vzpomínám, jak mi onehdy poslal mailem fotku svého mužství. Ano, pamatuju; ale raději bych zapomněla. V okamžiku, kdy jsem v našem openspacu klikla na ikonku otevřít a na monitoru se objevil ztopořený úd, zjevil se za mými zády šéf. Horečně jsem klikala, abych mail zavřela, ale počítač se zasekl. Vypnula jsem monitor a na tváři mi naskákaly rudé fleky. Šéf si o mně dodnes myslí, že jsem mešuge. Vážně nechápeme, jak si muži mohou myslet, že nás tohle vzruší. Podobnou fotku totiž dostala i Klaudie – od svého švédského kamaráda, s nímž nikdy nic neměla. Zřejmě doufal, že mu na oplátku také něco pošle.

Rozvinula se debata, co nás tedy vlastně vzrušuje. Patrik, redaktor pánského časopisu, je vysazený na útlé ženské kotníky. "To byste koukali, kolikrát k nám přijde na focení nádherná modelka, ale když se jí kouknu na kotníky a má je jako kůly, vidím selku. S takovou holkou bych nemohl spát."

"Stoprocentně mě dostane, když se k sobě mají dvě holky. Představuju si, jaké by to s nimi bylo, kdyby si daly říct," přidal se Ota. Spustila se lavina: Libor má na ženách rád brýle, Honza dlouhé vlasy a René zase šílí po fialovém prádle. Když číšník doléval skleničky, prohodil David: "Mně se líbí neoholené ženy. Myslím tam dole. Ale i takový menší knírek může být na ženě zatraceně sexy." Všichni ztichli.

"To nemyslíš vážně, že ne?!" zhrozil se Patrik, který neoholenou ženu už několik let neviděl. Klaudie v duchu počítala, kolik desítek tisíc utratila za permanentní epilaci lýtek, podpaží a klína. Bylo to 70 nebo 90 tisíc? No nic. Chlupy, natož knírek, už jí nikdy nenarostou, takže bude muset muže, jako je David, vzrušovat jinak. "Vlastně když si mám představit svůj idol, je to macatá mamča v bavlněné noční košili," dodal David.

Každý je na něco jiného. Ať už to jsou kotníky, brýle nebo chlupy. A sexuální vábničkou se může stát i to, co jsme až dosud považovali za svůj komplex. Šanci, že si najdeme svůj protějšek, máme všichni. Proti gustu žádný dišputát.

Rády si přečteme vaše zkušenosti. Můžete psát buď do diskuze pod článkem, nebo na naši stránku Kamarádky z Letné na Facebooku.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!