Stavba za 600 milionů korun nezafungovala, ba co víc, její provoz má ve správě Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které o tom vůbec nevědělo (patrně mnoho let), a tedy absolutně zanedbalo údržbu. Primátor města to tentokrát schytával neprávem, nakonec ŘSD vzalo veškerou vinu na sebe a potápěči zprovoznili nefunkční ventil, prý jej ucpal kus hadru.
5. ledna 2024 17:30
Zimní povodně obnažily naše zoufalé nakládání s veřejnými penězi. V Ústí nad Labem se již při vánoční povodni zatopila takzvaná protipovodňová vana, která měla chránit silnici před velkou vodou až do hladiny Labe 720 centimetrů. Řeka této výše hladiny nedosáhla při první povodni, nedosáhne ji ani o víkendu, kdy má současná povodňová vlna kulminovat.



















