Úterý 27. září 2022, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Albatross18 – golf po síti

Věda

Za počítačové hry není třeba utrácet velké peníze – stačí jen mít dobré připojení k internetu a můžete si stáhnout mnoho zábavných kousků. Dnes jsme pro vás z nepřeberné studnice vybrali jeden zajímavý golf.

Albatross18 - netradičně pojatý golfový simulátor se zajímavou grafikou foto: HanbitsoftReprofoto

Na rozdíl od ostatních freeware her si zde příslušný soubor můžete stáhnout až po registraci na domácích stránkách výrobce. To zde není samoúčelné, protože se pak budete účastnit soubojů pouze po internetu, jakékoli singleplayer mise zde chybí. Naštěstí dnes už není připojení k Síti tolik limitujícím faktorem jako před lety.
Albatross18

Nejprve budete muset projít speciální výcvikovou misí, kde si osvojíte základy ovládání. Není to však nic těžkého, jak jsme zvyklí u profesionálních golfových simulátorů, zde postačí pouze nastavit směr a mezerníkem určit sílu rány.

Albatross18

Pak už vám nic nebude bránit ve vychutnání si neobvyklé grafiky. Ta nejde cestou maximálního realismu, jak by se dalo očekávat, ale sází na vlastní animované zpracování. Díky tomu se dočkáte i takových zvláštností, jako jsou závody na sněhu.
Podtrženo, sečteno, Albatross18 je zdařilým golfem, jaký tu už dlouho nebyl. Pokud nemáte potíže s internetovým připojením, užijte si ho.
Domácí stránka, 336 MB
Autor:

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...