Plzeň dala s AS Řím dva góly

FOTBAL

BRUNICO Cennou remízu 1:1 vybojovali fotbalisté Viktorie Plzeň v přípravném utkání se slavným AS Řím. Před čtyřmi tisícovkami diváků v italském Bruniku dokonce v poločase vedli po trefě Milana Petržely, ale o náskok se připravili sami krátce po změně stran vlastním gólem Tomáše Hájovského. Soupeř vystřídal během utkání dvě jedenáctky, první poločas odehrál i Totti, Pizarro, Riise a další hvězdy. „Přesvědčili jsme se, že můžeme hrát opravdu s každým,“ citoval trenéra Pavla Vrbu plzeňský web.

AS Řím - FC Viktoria Plzeň 1:1 (47. vlastní Hájovský - 45. Petržela). Sestava Plzně: Ticháček - Ševinský (46. Lecjaks), Rada, Hájovský, Limberský - Rýdel (Navrátil) - Petržela (60. Rajtoral), Horváth, Kolář (46. Krbeček), Jiráček - Střihavka (70. Mlika).