Úterý 28. září 2021, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Maison Ořechovka ztělesňuje představu o originálním městském bydlení

exteriéry MAISON Ořechovka foto: Penta Real Estate a bpd development

Komerční sdělení
Rezidenční projekt Maison Ořechovka představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají luxusní bydlení v prémiové lokalitě. Unikátní atmosféra pražské Ořechovky dává novým bytům zcela exkluzivní nádech a naplňuje je jedinečným geniem loci této věhlasné vilové čtvrti.
– KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Elegantní propojení starého a nového

Za novátorským návrhem celkem osmi vila-domů stojí uznávaní architekti Jiří Řezák a David Wittassek z ateliéru QARTA architektura. Projekt perfektně zapadá do zahradního konceptu Ořechovky, doplňuje její charakter – tolik specifický vynikajícími historickými vilami známých osobností – o novodobý rozměr. Na první pohled zaujme Maison Ořechovka svou speciální fasádou se šlechtěnou omítkou v mramorových odstínech, která představuje jeden z nejzajímavějších stylů soudobé exteriérové úpravy novostaveb.

Při důkladnějším zkoumání okouzlí nové byty v Praze 6 svým komplexním pojetím, luxusním provedením a designovým zpracováním. Architektonickou kvalitu projektu potvrdila i odborná komise soutěže Realitní projekt roku, první etapa Maison Ořechovka se stala celorepublikovým vítězem kategorie Cena architektů. Výstavbu areálu v prestižní pražské čtvrti společně realizují zkušené developerské společnosti Penta Real Estate a bdp development.

exteriéry MAISON Ořechovka

Kvalitní bydlení pro moderní život

Luxusní byty na Ořechovce jsou navrženy v nejvyšším standardu Premium. Každá z bytových jednotek má vlastní lodžii, prostornou terasu nebo předzahrádku plnou zeleně. Při stavbě byly použity pouze materiály špičkové kvality, například ve venkovních prostorech jsou položeny masivní dřevěné podlahy z finských borovic se speciální úpravou ThermoWood. Tato revoluční technika tepelného zpracování prken zaručuje jejich dlouholetou životnost i v náročných podmínkách. Protože pravý komfort vychází z detailu, jsou k prémiovým bytům nabízena velkorysá parkovací stání se šířkou 3 metry a délkou 6 metrů. Tyto rozměry představují vysoký nadstandard, který umožní rezidentům v každé situaci pohodlně zaparkovat svůj milovaný vůz.

exteriéry MAISON Ořechovka
exteriéry MAISON Ořechovka

Prodej bytů na Praze 6 je v plném proudu, v současnosti jsou dostupné poslední byty v oblíbených rodinných dispozicích 3+kk a 4+kk. Byty z první etapy Maison Ořechovka již nyní vítají své spokojené obyvatele, nemovitosti spadající do druhé etapy budou dokončeny na konci tohoto roku. Pokud toužíte po výjimečném bydlení, určitě neváhejte – kvalitní rezidenční výstavba jen pár minut od centra je skutečně mimořádnou událostí.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat