Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nevyšly vám přijímačky? Řešením mohou být soukromá gymnázia

Nevyšly vám přijímačky? Řešením mohou být soukromá gymnázia foto: CEDUK Holding, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Neúspěchem v prvním kole přijímacích zkoušek šance na kvalitní vzdělání nekončí. Chcete, aby škola rozvíjela silné stránky vašeho dítěte pro spokojený a úspěšný život ve 21. století? Gymnázia Fostra, která díky týmu odborníků, učitelů a koučů inspirují a motivují své studenty, otevírají 10 tříd.

Skupina Fostra v září otevře deset tříd na čtyřech specializovaných gymnáziích, která připraví své studenty na další studium na prestižních vysokých školách, na život ve 21. století a úspěšnou budoucí kariéru. Kromě všeobecného se mohou studenti rozhodnout pro gymnázium česko-anglické, evropské nebo česko-ukrajinské.

Tři pilíře úspěšného vzdělávání

Gymnázia Fostra učí studenty poznat své slabé i silné stránky, porozumět jim a umět s nimi efektivně pracovat. Vzdělávání ve skupině Fostra stojí na třech pilířích – rozvoj osobnosti studenta s cílem formovat z něj mladého člověka, který si uvědomuje své místo ve společnosti, kompetence 21. století, jako jsou kritické myšlení, kreativita, schopnost učit se a sebepoznání, jež jsou důležité pro rychle se měnící svět, a společenská odpovědnost, která vede studenty k tomu, aby se aktivně zapojovali do občanské společnosti.

Studenti gymnázií Fostra navíc mají od prvního ročníku k dispozici kouče i kariérního poradce, který jim pomáhá s výběrem volitelných předmětů. Kouč věnuje čas a prostor studentům individuálně, ale i ve skupinkách. Díky systematické práci s kariérním poradcem i koučem mohou studenti najít své cíle a správnou cestu k nim.

Nevyšly vám přijímačky? Řešením mohou být soukromá gymnázia

Moderní výuka pro 21. století

„Studenti gymnázií Fostra získávají všeobecný přehled, ale i znalosti, dovednosti a klíčové kompetence pro 21. století. Věříme, že díky interaktivní výuce, individuálnímu přístupu ke každému ze studentů a zaměření na rozvoj jejich dovedností připravujeme naše studenty nejen na další studium, ale také na úspěšný život v dnešním světě,“ říká ředitelka skupiny Fostra Sendra Keyzlarová.

Již prvním rokem probíhá výuka na všeobecném gymnáziu Fostra Aspira, které se soustředí na všeobecné vzdělání a rozvíjení klíčových kompetencí pro 21. století. První ročník studentů se vzdělává i na česko-anglickém gymnáziu Fostra International, kde probíhá třetina výuky v anglickém jazyce. V novém školním roce otevře skupina Fostra dvě nová gymnázia.

Všechny třídy jsou poskládány tak, aby v nich byl optimální počet studentů, díky tomu vznikají ideální podmínky pro vzdělávání a rozvoj. Tým odborníků pracuje se studenty tak, aby odhalovali své talenty, rozvíjeli je a učili se, jak s nimi pracovat. Skupina Fostra dopřává svým studentům prostor pro formování osobnosti, vlastních názorů i kritického myšlení.

V rámci gymnázií Fostra se výuka řídí vlastní interní metodikou, jejíž hlavní myšlenkou je interakce a frontální výuka se střídá se skupinovou. Všechny vyučovací hodiny mají danou strukturu a vzájemně na sebe navazují. Výuka klade důraz mimo jiné na anglický jazyk a interaktivní výuku, do které je zapojena také spolupráce a rozvoj vzájemných vztahů mezi ročníky.

Nevyšly vám přijímačky? Řešením mohou být soukromá gymnázia

Gymnázia Fostra se rozrůstají a otevírají dveře novým studentům

V novém školním roce otevře skupina Fostra dvě nová gymnázia – evropské gymnázium Fostra Europea a česko-ukrajinské gymnázium Fostra Pontia.

Otevření těchto gymnázií ocenili také ministr školství, mládeže a tělovýchovy Mikuláš Bek, radní pro školství a sport Hlavního města Prahy Antonín Klecanda a Chargé d’affaires Ukrajiny v České republice Vitalij Usatyj.

Více informací najdete na webových stránkách www.fostra.cz.

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...