25. září 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Rozvoz květin po Praze - překvapte manželku květinou

Rozvoz květin po Praze - překvapte manželku květinou! | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rozvoz květin po Praze - překvapte manželku květinou! | foto: ČTK

Něco jste provedli a potřebujete se manželce omluvit, nebo ji chcete jen říct, že vám na ní záleží a milujete ji stejně jako na začátku vašeho vztahu? Není lepší způsob než to vyjádřit květinou. A nevymlouvejte se, že nemáte čas zajít do květinářství. Právě proto tu je rozvoz květin.

Je jedno, zda nestíháte, nebo naopak chcete využít sílu okamžiku a nechat květinu doručit prostřednictvím kurýra. Úspěch je zajištěný. Manželku překvapíte, možná jí i do očí vstoupí slzy. Jak by se na vás mohla vůbec někdy zlobit?

Nepřítelem dnešní doby je čas a to, že zapomínáme svým milým připomínat, že nám na nich záleží. Dřív bylo naprosto normální, že muž přinesl třeba každý pátek manželce květinu. Dnes je takových málo. Změňte to!

Objednat květiny s rozvozem zvládne každý

Není na tom nic těžkého. Zabere vám to jen pár minut. Kytici můžete vybrat v klidu své kanceláře, z domova, ale i ze zahraničí. Ke květinám můžete přidat i něco navíc. Sladkost, vzkaz i něco maličko ostřejšího.

Jak rozvoz po Praze a okolí funguje?

Nenabízí ho všechna květinářství, proto si nejprve zjistěte, zda to vaše má k dispozici kurýra, který květiny předá místo vás. Pokud ano, máte napůl vyhráno.

Otevřete si webové stránky květinářství (to je asi ta nejpohodlnější cesta, jak květiny s rozvozem objednat) a vyberte si květiny, které necháte manželce doručit. Má ráda růže, gerbery nebo orchideje? Nebo preferuje spíš míchanou kytici hýřící barvami? Fantazii se meze nekladou.

Kytici si buď vytvořte sami, nebo si vyberte z již připravených mixů květin. Vybírat můžete i s ohledem na příležitost. Nezapomeňte zvolit také velikost kytice.

Co takhle přidat nějaký vzkaz? V ceně je i kartička, na kterou ho napíšeme a ke kytici vložíme.

Náš tip:

Nevíte si při výběru květin pro manželku rady? Nechte se inspirovat květomluvou.

Rozvoz květin po Praze - překvapte manželku květinou!

Pak už stačí jen vyplnit adresu, kam máme kytici doručit, kontakt na sebe a celou objednávku zaplatit platební kartou. Dál se nemusíte o nic starat, vše zařídíme za vás.

Potřebujete, aby byla kytice doručena v určitý čas? Žádný problém. Pokud se na daném čase domluvíme, můžete si být jist, že ho dodržíme.

Důvěřuj, ale prověřuj

Chcete být po celou dobu v obraze a vědět, že se na vaší objednávce pracuje, je na cestě k manželce a že byla doručena? To je samozřejmé. O doručení vás budeme informovat. Stejně tak i v případě, že adresátku na předem určeném místě nezastihneme. V tu chvíli vás požádáme o pomoc a informaci, kde by mohla být.

Ve chvíli, kdy ženu najdeme, kytici s úsměvem na rtech a s doplněním pár milých slov předáme. Vás o tom budeme informovat, ať víte, že vše proběhlo tak, jak mělo, a vy se můžete těšit třeba na pěknou zprávu nebo zavolání. Rozvoz květin je tu pro vás, vyzkoušejte ho!