Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Proč nemá známá firma z Monte Argentaria ani IČO ani DIČ?

Mirek Topolánek nazval Věci veřejné sektou byznysmenů, kteří vstupují do politiky s podnikatelským záměrem. Dobře ví, o čem mluví.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Tomáš

27. 4. 2011 8:59
Realita
To je tak střízlivý popis reality, že se to není ani k smíchu.Samozřejmě, jde pouze o důsledek sledovatelných příčin. Těmi jsou  naivní (a proto nebezpečné) iluze nás voličů a občanů. Tak dlouho jsme  vykřikovali , že je v podstatě jedno, kdo  bude zvolen, až světe div se!   Jsme nuceni nést reálné důsledky našeho vlastního občanského  alibismu. Kdo by to řekl...  Kde jste vy všichni žvanilové, kteří vyřvávali, že ten, kdo nevolí ODS je v podstatě kryptokomunista? Ale proč  se tak blbě ptám, vždyť vy jste v tom Monte Argentariu  a máte z nás srandu....        
0 0
možnosti

Sanchez0x

27. 4. 2011 15:39
Souhlas, toto je důsledek
Souhlas, toto je důsledek českého postoje k politice, který se vyvinul již za komunismu (a možná i dříve). Tento postoj jenž vystihuje zjednodušení "já, stejně nic nezměním, tak se starat nebudu" a z tohoto postoje (tj. celek nelze ovlivnit) plynoucí postoj "kdo neokrádá stát, okrádá rodinu" jsou základní příčiny, proč se ČR nachází v aktuálním stavu politického rozpadu..
0 0
možnosti