Pondělí 10. srpna 2020svátek má Vavřinec 30 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku: Záhada moderních mučíren? Muži v ultraobtažených leginách

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 1.12. 2016 18:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Škodák 30.11.2016 23:59

Autor článku píše,že by antické sochy záviděli tu vypracovanou muskulaturu jako Krupp Stahl. Není tomu tak,protože klasická antika hleděla na člověka jako celek a měla pro to výraz: „kalokagathye" což znamená, pravda-dobro-krása. Tedy nejen stránka tělesná,ale také duchovní. Takoví nabušenci by jim byli odporní,zvláště kdyby zjistili,že to mají často vhlavě vypatlané.

J. Škodák 1.12.2016 0:10

Omlouvám se za hrubou chybu. Patří tam:sochy záviděly... Jak jsem tu opravu napsal,tak jsem zjistil,že mně to automatická korekce přepsala na „i". Ono také v pozdních hodinách pozornosti ubývá.

R. Gramblička 1.12.2016 6:15

když už, tak kalokagathia

J. Škodák 1.12.2016 18:01

Podívejte se Vy vzdělanče do slovníku cizích slov! I v mé učebnici dějin výtvarné kultury je„kalokagathie".

Alles klar?

K. Konavi 30.11.2016 14:32

njn, asi nebýt podpůrných prostředků a tvrdých drog, tak drtivá většina dnešních nabušenců nezvedne ani pytlík s odpadem. ..)

M. Frank 30.11.2016 17:04

Najdou se, ale vyslovit takovéto paušální odsouzení je samozřejmě méně namáhavé, než chodit 40 let čtyřikrát týdně tvrdě cvičit. A takových znám mnohonásobně více, než těch steroidových oblud. A i v šedesáti by z vás udělali ve srovnání síly kašpara.

Venca 30.11.2016 13:41

To je téma pro článek jako víno,ale když už to autor nakousnul,tak bych řekl,že ne každej nosí leginy a tílko. Leginy nosí většinou jen část z těch co si to můžou dovolit,tak že ano je to o určité "úchylce" ukazovat se,kterou více či méně trpí všichni,kteří do posilky chodí pravidelně a kteří dosáhli nějakého výsledku,chtějí to takzvaně prodat a popravdě v našich zeměpisných šířkáchnení moc příležitostí,když nepočítám plovárny apod.v letních měsících.Tak že to nosí do fitku.Pak Vás to také udrží v teple a s prohřátými svlay což je dobré i vzhledem k případným zraněním apod. Ostatně nosí to sportovci všech zaměření. Na holkách je je to o tom samém a musím říct,že je to sexy(opět na těch trénovaných,netrénovaná pokud je soudná v tom nevyleze) Co se autorem popisvaného tílka se špagetovými ramínky týče neměl jsem to štěstí a to chodím do fitku asi 15let s tím,že jsem jich vystřídal X. Jinak leginy sám nenosím,ale rozhodně je neodsuzuji. Na mago*a narazíte všude,ne jen ve fitness.

M. Frank 30.11.2016 7:17

Je to záhada pouze pro autora a jemu podobné. Až se dopracuje k bicepsu 55cm, obvodu hrudníku 145cm a v pase bude mít 76cm, na v tlaku na lavici dá alespoň 200kg(to je nezbytný základ) pak se mu v hlavě rozbřeskne. Do té doby si nemusí hlavinku zatěžovat úvahami o co běží a ať píše něco o módě pro těhotné.

J. Tachovský 30.11.2016 10:22

A ty rozmery maji nejaky prakticky vyznam ? Tedy krome toho, ze vypadaji dost hnusne.

Venca 30.11.2016 13:52

Být ve figuře je kure*sky příjemné,ale praktický význam to asi nemá. Stejně jako ho nemá to,že atlet zaběhne 100m pod 10sekund nebo, že hodí 90metrů oštěpem. Je to o něčem jiném,ale to nemůžete pochopit stejně jako já nechápu,proč někdo jako Vy má potřebu se na dané téma vyjadřovat.

M. Frank 30.11.2016 14:14

Budete se divit, ale mají, třeba když na jejich nositele vystartuje v koloně nějaký rozpálený taxikář, nevěřilbyste, jak rychle se zamkne v autě. Také unést v každé ruce jeden pytel cementu se občas hodí.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří románů Stanislav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Lucie Výborná | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Zdravotník odebírá vzorky pro testování na covid-19 v indické Kalkatě. (23.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...