Neděle 7. června 2020svátek má Iveta, Slavoj 10 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

Hrajeme: Ski Challenge 09 - lyžování zadarmo

Ski Challenge 09. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ski Challenge 09. | foto: Reprofoto

Mezi hrami zdarma patří Ski Challenge mezi velmi respektované tituly a dá se říci, že na lepší simulátor lyžování jen tak nenarazíte. K tomu si navíc přičtěte možnost zasoutěžit si prostřednictvím internetu o zajímavé ceny.

Je několik pilířů, na nichž Ski Challenge staví svůj úspěch. V první řadě je to vysoká míra realističnosti. Takže ať už vyrazíte na kteroukoli z šesti nabízených tratí světoznámých jmen (Val d‘Isere, Bormio, Garmisch-Partenkirchen, Wengen, Gröden a Kitzbühel), můžete si být jisti, že prostředí bude do posledního praporku odpovídat skutečnosti.

Ski Challenge 09

K navození takovéhoto dojmu je zapotřebí velmi dobré grafické zpracování. Ano, tím Ski Challenge bezesporu disponuje, ale recenzenti jsou rok od roku ve svém hodnocení vlažnější. Zatímco před třemi čtyřmi lety to byl opravdový skvost, dnes už se spíše blíží průměru. Jinými slovy: implementace nějakých moderních grafických vychytávek by rozhodně nebyla na škodu.

Za další pilíř, na kterém stojí úspěch Ski Challenge, je využití internetu a vytvoření komunity. Pokud po několika tréninkových kolech dojdete k dojdete k názoru, že jste ze sebe vydali maximum, pak můžete odeslat svůj čas a porovnat jej s ostatními. Možná budete překvapeni, kolik lidí bude před vámi a jakých neskutečných výkonů dosáhlo čelo tabulky. Pokud tedy budete chtít promluvit do soubojů o ceny, pak na vás čeká ještě mnoho hodin tvrdého tréninku.

Ski Challenge 09

Každá zima pravidelně přináší zprávy, jak se zdražují vleky, jak se před nimi tvoří fronty anebo dokonce nenapadne sníh. Nic z toho ve Ski Challenge nehrozí.  

Domácí stránka

Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

Šéf BIS Michal Koudelka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

Streamovací receivery | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!