Čtvrtek 23. ledna 2020svátek má Zdeněk 2 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

Hrajeme: Volvo: The Game

Volvo: The Game. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Volvo: The Game. | foto: SimBinReprofoto

U velkých automobilek začíná být dobrým zvykem, že podporují povědomí o značce anebo propagují konkrétní model prostřednictvím bezplatných simulátorů. Švédské automobilce se do podařilo nanejvýš dobře.

Podobné hry si kladly za úkol propagovat sportovní BMW M3, anebo Mercedes CLK. Volvo jde v tomto ohledu mnohem dále – nejenom že propaguje aktuální modely, ale dává nahlédnout i do historie. Díky velice dobře zpracované fyzice si tak můžete virtuálně porovnat, jak se za ta léta změnila výkonnost motorů a vůbec chování celého vozidla.

Volvo: The Game

Konkrétně to znamená, že si na okruhu budete moci zařádit v C30 a S60, historická vozidla zastupují kousky 850 a 240 Turbo. Jak zvuky motorů, tak chování aut při průjezdu zatáčkami se od sebe výrazně liší, a vy tak máte pocit, že řídíte skutečné auto a ne vznášedlo, jak se to děje u mnoha ostatních simulátorů.

Volvo: The Game

Volva můžete prohánět na celkem dvou okruzích: jeden na Ukrajině, druhý ve starých docích Gothenburgu. Dále nechybí nic, na co jsme u podobných her zvyklí: možnost záznamu jízdy, různé úhly pohledu kamery, několik herních módů a vysoká inteligence počítačového protivníka.

Volvo: The Game

Jediné, co se tak hře dá vytknout, je její reklamní charakter, který se projevuje častým zdržováním ve chvílích, kdy se na obrazovce objevuje nějaké reklamní sdělení. Nutno však podotknout, že takováto forma reklamy je zřejmě ta nejpříjemnější, jaká existuje.

Domovská stránka, 588 MB

Premium

Ležela u nohou vraha, čekala smrt a modlila se. Přežila, ale trpí

Ekaterina Garbova - střelba ve Fakultní nemocnici v Ostravě Porubě | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ekaterina Garbova přežila. Vrahovy výstřely ji naštěstí minuly. Odnesla si však zranění z toho, jak po ní lidé v panice...

Premium

Když je šampionka v­ sedmnácti vyhořelá. Ze závodů ji „vyhnaly“ děti?

Alina Zagitovová při listopadovém závodu v Japonsku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Aktuální olympijská vítězka i mistryně světa Alina Zagitovová oznámila v prosinci v pouhých 17 letech přerušení závodní...

Premium

Koho čeká láska a koho rozchod. Jaký bude rok 2020 ve vztazích?

S muži je to někdy náročné, ale díky nim je ten život o něco zajímavější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Člověk je společenský tvor a je v životě spokojený podle toho, jak se mu daří ve vztazích s druhými lidmi. Potřebuje...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!