Čtvrtek 4. června 2020svátek má Dalibor 22 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

O2 zpřístupňuje službu BlackBerry běžným zákazníkům

Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto. | foto: RIMReprofoto

Společnost Telefónica O2 nabízí od včerejšího dne BlackBerry všem svým zákazníkům. Službu si mohli doposud aktivovat pouze firemní zákazníci, nyní je dostupná i pro rezidentní klienty.

K užívání služby ve variantě BlackBerry Internet Service ( BIS ) je třeba vlastnit některý z telefonů BlackBerry a aktivovat si odpovídající tarif. Pro běžné zákazníky je určen BlackBerry Email, který v rámci měsíčního paušálu 299 Kč zahrnuje neomezené datové přenosy. Ty se vztahují nejen na přijímání a odesílání emailů, ale i pro práci s internetem. Službu mohou zákazníci využívat i v rámci roamingu v zahraničí. Stačí si aktivovat tarif BlackBerry Email Roaming a mít aktivní datový roaming.

BlackBerry je profesionální řešení pro efektivní e-mailovou komunikaci pomocí mobilních telefonů, které se vyznačuje vysokou mírou zabezpečení. Služba ve variantě BlackBerry Internet Servicie (BIS) přináší uživatelům spoustu výhod. Umožňuje mobilní telefon automaticky synchronizovat s až 10 vybranými e-mailovými účty – podporovány jsou freemaily i firemní e-maily na vlastní doméně pomocí protokolu IMAP nebo POP3.

Služba BlackBerry je v České republice dostupná také u operátorů T-Mobile a Vodafone. Zatímco u T-Mobilu si ji mohou objednat rezidentní zákazníci (varianta BIS za 299 Kč měsíčně), Vodafone ji nabízí pouze v rámci firemního řešení.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...