Diskuse
Udržujte řád, choďte do přírody a dýchejte. Psycholožka radí, jak zvládnout stres provázející pandemii
Stres v posledních týden padá i na ty, kteří ho zatím po dobu pandemie nepociťovali. Se zhoršujícími se zprávami je čím dál tím těžší nepřemýšlet nad tím, co bude dál. Jak takový stres zvládnout? „Není to nemoc, co nás stresuje, děsivá je pozornost, kterou ke covidu-19 upínáme. Soustřeďte se raději na jiné záležitosti, zajděte si do přírody,“ radí psycholožka Pavla Koucká.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PN
P34e40t81r 73N81e59m87e95c
20. 9. 2020 18:01
nejsem psycholog, ale taky doporučuji dýchání
0
0
možnosti

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















