Sen je pryč... Češi vypadli po penaltách

ALEXANDRIE Žili svůj sen o medaili. Jenže obhajoba stříbra, kterého čeští fotbalisté do 20 let dosáhli předloni v Kanadě, se včera rozplynula nad egyptskou pouští.

Na mistrovství světa překvapivě podlehli Maďarsku 2:3 po penaltách a s turnajem se rozloučili už v osmifinále.

Přitom zápas měli mladíci dobře rozehraný ještě v prodloužení, když se díky brance Rabušice dostali do vedení 2:1. Nakonec nepomohla ani snaha gólmana Vaclíka, jenž chytil dvě penalty. Češi byli ještě o jednu horší. Na maďarského brankáře Gulácsiho postupně nevyzráli Mareček, Morávek ani Řezník.

***

Maďarsko „20“ - ČR „20“ 2:2 pp, 4:3 na pen. 15. Kiss, 99. Koman - 26. Vošahlík, 92. Rabušic. Penalty proměnili: Presinger, Koman, Gosztonyi, Balajti - Rabušic, Čelůstka, Vošahlík. Neproměnili: Szabó, Németh - Mareček, Morávek, Řezník. Rozhodčí: Mohd Salleh (Malaj.) - Borikut (Thaj.), Mu Jü-sin (Čín.). ŽK: Ádam Simon, Presinger, Balajti, András Simon - Mazuch, Vošahlík. Diváci: 7000. Poločas: 1:1, 1:1.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...