Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

DUEL BRAZÍLIE-CHILE SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
90. minuta
důležité
Rozhodčí právě ukončil zápas. Brazílie porazila Chile 3:0 a ve čtvrtfinále se těší na fotbalisty z Nizozemska. Pro hráče z Chile turnaj končí.
90. minuta
Brazílie
Rozhodčí nastavuje ještě dvě minuty. Brazilští fanoušci se radují z pohodlné výhry a účasti ve čtvrtfinále.
90. minuta
Brazílie
Brejkovou situaci nabídla Brazilcům otevřená a prostupná obrana Chile. Akce Bastos po levé straně skončila nepřesnou střelou Gilberto.
88. minuta
Brazílie
Obránci Brazílie si vyměňují míč a do kombinace zapojují i brankáře. Už se ani netlačí do útoku.
87. minuta
Chile
Vypadá to, že si v tomto zápase Chilané žádnou velkou šanci nevypracují.
83. minuta
Brazílie
Od levé lajnové čáry centroval do vápna Bastos, pohotový byl střídající Nilmar a dostal se k hlavičce, ovšem v záklonu neusměrnil míč do míst, kam by si Brazílie přála.
81. minuta
Brazílie
Do konce zápasu zbývá deset minut. Brazílie je jedním krokem ve čtvrtfinále a utkání si její fotbalisté užívají.
79. minuta
Chile
Po rohovém kopu kuriózní střelu vyslal Suazo. Rána se odrazila od země, poté balón zasáhl svými rukavicemi Césara a následně se při své cestě do zámezí otřel o břevno branky.
76. minuta
Brazílie
Robinho vstřelil další branku zápasu, ale rozhodčí ji pro ofsajd nemohl uznat. Radost to tedy byla předčasná.
74. minuta
Brazílie
Robinho dostal krásnou přihrávku od Alvese a z poloviny hřiště postupoval z mírného úhlu na bránu. Ve vápně se mohl rozhodnout zda bude střílet nebo přihrávat svým spoluhráčům. Nakonec zvolil první řešení a gólman měl s ním plné ruce práce. Jeho střelu dokázal Bravo se štěstím vyrazit.
72. minuta
Brazílie
Ramires dostal žlutou kartu, a protože je to jeho druhá na šampionátu, nezahraje si ve čtvrtfinále proti Nizozemsku pokud Brazilci vedení udrží.
69. minuta
Brazílie
Zpětné přihrávky Alvese se zmocnil Kaká a vyslal vizitku na branku Chile, jeho pokusu však chyběla větší přesnost. Střílel vysoko nad.
65. minuta
Brazílie
Ačkoliv fotbalisté Brazílie ve hře nejsou o tolik lepší, svému soupeři dávají lekci z produktivity.
59. minuta
důležité
Na polovině hřiště se míče zmocnil Ramires a nádherným sólem se propracoval až k pokutovému území, kde místo střely nečekaně při'tuknul balón Robinhovi, který ho technickou střelou poslal nechytatelně k tyči. Je to 3:0 pro Brazílii.
59. minuta
Brazílie
A je to tři nula. Další gól dal Robinho!
57. minuta
Chile
Chilané i přes nepříznivý výsledek hrají velmi aktivně. Teď jen dostat se do šancí.
53. minuta
Brazílie
Brazilci se parádně vykombinovali ze středu hříště až do šance, ovšem Kaká poslal přihrávku na Robinha velmi nepřesně a nic z ní nebylo.
52. minuta
Brazílie
Fabiano vyslal do úniku Alvés, ale toho zastavil jeden ze stoperů včasným odkopem do bezpečí.
49. minuta
Druhý poločas začal tak, jak ten první skončil. Míč na kopačkách drží spíše hráči Chile a fotbalisté Brazílie podnikají protiútoky do otevřenější obrany.