11. července 2010 22:21 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Brazilský gólman vraždil: svou milenku uškrtil, rozčtvrtil a dal sníst psům

Bruno de Souza. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bruno de Souza. | foto: Reuters

RIO DE JANEIRO Brazilská policie tvrdí, že má dostatek důkazů o tom, že brankář Flamenga Bruno de Souza sehrál roli v únosu a vraždě pohřešované bývalé přítelkyně. Pětadvacetiletý fotbalista a jeho blízký přítel se sami přihlásili na policii poté, co na ně byl vydán preventivní zatykač.

"Pořád jsme ještě nenalezli tělo, ale i bez toho máme dostatek důkazů, které bez jakéhokoliv stínu pochybností ukazují, že Bruno de Souza a Luiz Henrique Romao spáchali vraždu," uvedl v televizi vyšetřovatel z oddělení vražd Wagner Pinto.

VIDEO: Další pohroma pro Brazilce. Kapitán Flamenga údajně vraždil - VÍCE ČTĚTE ZDE!

Na stopu kapitána mistrovského brazilského týmu přivedli policii stopy krve v Brunově autě a fotbalistův bratranec, který přiznal spoluúčast na činu. Právě v reakci na jeho svědectví ve středu policie vyhlásila pětidenní preventivní zatykač.

Bruno de Souza.

Rodák z Belo Horizonte, který se i přes úspěšné působení ve Flamengu nedočkal reprezentačního startu, se rozhodl, že vypovídat bude až před soudem. Brunova bývalá přítelkyně Eliza Samudiová si před svým zmizením stěžovala na policii, že ji fotbalista loni v říjnu unesl, bil a nutil vzít si prášek způsobující potrat.

To ale odmítla a porodila dnes čtyřměsíční dítě, u kterého se snažila soudní cestou prokázat Brunovo otcovství. Brazilský brankář, který měl blízko do reprezentace měl ale svou ex-milenku zprovodit ze světa extrémně brutálním způsobem: nejprve ji uškrtil, poté rozčtvrtil a tělo nechal sežrat rotvajlery! Zbylé ostatky zalil do betonu.

Místo zářivé fotbalové kariéry tak podle všeho nyní stráví zbytek života za mřížemi...

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz