Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

48. minuta
CSKA Moskva
Do druhého dějství vstoupili aktivnjěji domácí. Za necelých pět minut nepůjčili svému soupeři míč.
46. minuta
Začal druhý poločas.
19:47
důležité
První poločas je u konce. Výsledek zápasu CSKA Moskva - Sparta je zatím nerozhodný 0:0.
45. minuta
CSKA Moskva
Z přímého kopu mířil jen do Blažkových rukavic obránce Ignaševič.
45. minuta
Norský sudí nastavil k základní hrací době prvního poločasu ještě dvě minuty.
43. minuta
CSKA Moskva
Dvě velké příležitosti v rychlém sledu si v závěru poločasu vypracovali domácí. I podruhé se před Blažkem ocitl osamocený hráč a i podruhé byl gólman Letenských úspěšnější. Střelu Gonzálese mezi nohy reflexivně vyrazil.
41. minuta
důležité
V obrovské šanci se náhle ocitl Vagner Love. Zpracoval si přihrávku za obranu a osamocený postupoval na Blažka, jenž jeho střelu dokázal zlikvidovat.
41. minuta
Sparta
Fotbalisté Sparty zůstávají vytažení na polovině soupeře a znepříjemňují mu rozehrávku.
38. minuta
Sparta
V těchto fázích utkání zvyšuje aktivitu i Sparta. Mnohem častěji se dostává do střeleckých pozic a není tolik zatažená v defenzivě.
34. minuta
Sparta
Po dlouhém sólu vypálil mladík Kadlec, ovšem jeho ránu zblokovali obránci.
31. minuta
Sparta
Sparťané po dlouhé době kombinovali na polovině soupeře a hned z toho byla další šance. Po centru z levé strany míč propadl až k Wilfriedovi, který v těsné blízkosti brány trefil jen gólmana.
29. minuta
CSKA Moskva
Do třetice nepřesný střelecký pokus domácích.
27. minuta
CSKA Moskva
Mamajev vyslal z pětadvaceti metrů střelecký pokus o několik centimetrů vedle levé tyče branky Sparty.
23. minuta
CSKA Moskva
Fotbalisté CSKA Moskva obléhají pokutové území Sparty, ovšem nemohou se dostat do zakončení. Obranná linie hostujícího celku zatím pracuje téměř bez chyb.
20. minuta
Po dvaceti minutách hry je v Moskvě stav nerozhodný. Blíže ke gólu byla Sparta, jež si hned v úvodu vypracovala velkou šanci.
17. minuta
CSKA Moskva
Ignaševič se otočil s míčem a přihrál Doumbiovi, jenž bez rozpaků vystřelil ze třiceti metrů. Jeho rána mířila těsně vedle levé tyče Blažkovy svatyně.
16. minuta
CSKA Moskva
Tlak domácích narůstá. Střelu z hranice vápna vyslal Honda, ovšem obětavě se ji postavil stoper Řepka.
15. minuta
CSKA Moskva
Míč se poprvé třepotal v síti Sparty, ovšem veškerý rozruch byl zbytečný. Vagner Love byl lapen v ofsajdové pasti a gól neplatí.
14. minuta
Utkání po několikaminutovém ošetřování pokračuje. Gólman CSKA se zdá být v pořádku.