Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

11. minuta
CSKA Moskva
Wilfried při jednom ze soubojů poslal k zemi brankáře Akinfejeva. Toho nyní ošetřuje lékařský tým domácích.
9. minuta
CSKA Moskva
Vacek fauloval Lova a hráči CSKA zahrávali přímý volný kop. S tím si však bez problému poradil brankář Blažek.
6. minuta
Úvodní minuty ukázaly, jakým směrem by se mohl zápas vyvýjet. Domácí fotbalisté se postupným útokem propracovávají dopředu, zatímco hosté z Prahy podnikají rychlé protiútoky.
3. minuta
důležité
Po následném rohovém kopu se zcela osamocen za obranou ocitl Václav Kadlec, jenže tutové šance se zalekl.
3. minuta
Sparta
Na vápně se okolo obránce obtočil Juraj Kucka a nebezpečně vypálil. Jeho střelu ale zblokoval obránce na roh.
2. minuta
S míčem se už seznámili hráči obou týmu.
1. minuta
důležité
Zápas začal. Rozehrávky se ujali domácí fotbalisté.
18:56
Sparťané nastoupí do utkání v náhradních žlutých dresech, fotbalisté CSKA v tradiční modročervené kombinaci.
18:54
Oba dnešní soupeři v prvním utkání skupinové fáze Evropské ligy zvítězili. CSKA porazilo ve Švýcarsku Lausanne 3:0 a Sparta přehrála Palermo 3:2
Sparta
Sparta: Blažek - Adiaba, Brabec, Řepka, Pamič - Vacek, Kladrubský, Kucka, Podaný - Kadlec, Wilfried.
CSKA Moskva
Sestavy - CSKA: Akinfejev - Nabakkin, V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij - Mamajev, Šemberas, Honda, González - Doumbia, Vágner Love.
Jen mezi náhradníky bude Libor Sionko, na rozdíl od Palerma nebude hrát ani Niklas Hoheneder. V sestavě CSKA nedostal šanci od první minuty Tomáš Necid.
Sparťanský trenér Jozef Chovanec připomněl při složení dnešní sestavy pro utkání Evropské ligy na půdě CSKA Moskva základní jedenáctku, která nastoupila při výhře proti Palermu. Šanci dostane od začátku Jakub Podaný, do středové řady se vrací Jiří Kladrubský a na pravé straně obrany nastoupí Bondoa Adiaba.
Online reportáží vás provede redaktor Lidovky.cz Vojtěch Lhota.