Češi přebrali otěže hry a jsou v těchto fázích zápasu rozhodně lepším týmem.
55. minuta
Hübschman nádherně pustil přihrávku na Vydru, který se ještě pokusil prodloužit míč na Rezka. Do cesty se mu však postavil Wass.
50. minuta
Gebre Selassie se nádherně prokličkoval až k brankově čáře a zpětnou přihrávkou hledal před odkrytou brankou Kadlece nebo Rezka. Jenže míč zamířil přesně mezi ně.
48. minuta
Rezek se pokusil poslat míč na rozběhnutého Vydru, ale trefil pouze jeho paty.
46. minuta
Začal druhý poločas. Sestavy týmů žádných změn nedoznaly.
45. minuta
Důležité
Rozhodčí právě pískl do píšťalky. První poločas zápasu je u konce.
43. minuta
Dánsko
První žultou kartu zápasu dostal záložník Kvist za držení Plašila.
42. minuta
Češi se z tlaku vymanili. Napokávanými míči se ale do šancí nedostávají.
40. minuta
Dánský tlak je v těchto fázích zápasu nejvýraznější. V pokutovém území Petra Čecha ja dalších devět bránících hráčů.
38. minuta
Dánsko
Po rohovém kopu se ke střele dostal Kjaer. Trefil pouze stínícího Suchého.
35. minuta
Rezek nebezpečně vypálil ze třiceti metrů. Gólman Andersen byl ale pozorný a tvrdě vyslaný míč za záda nepropustil.
33. minuta
Vydra přebral na vápně přihrávku a pokusil se o střelu. Do rány mu ale obětavě skočil Kjaer a míč vyrazil.
31. minuta
Dánsko
Krohn-Dehli krásně nacentroval na Rommedahla, který se odpoutal od Kadlece a hlavou přehodil vyběhnutého Čecha. k radosti českého týmu ale zamířil mimo tyče.
30. minuta
Dánsko
Dánové teď pořádně zatopili české obraně. Na konci nebezpečného závaru na malém vápně se s míčem otočil Krohn-Dehli a vypálil těsně mimo.
29. minuta
Plašil přenesl míč na Gebre Selassieho, který uvnitř vápna dlouho nepřemýšlel z první přihrál ze vzduchu na Pekharta. Před českým střelcem ale na poslední chvíli míč přizdvihl obránce Agger. Šlo o nejhezčí akci hráčů v červeném.
25. minuta
Pohledná kombinace českého reprezentačního výběru skončila nepřesnou přihrávkou Jiráčka.
24. minuta
Dánsko
Wass si míč srovnal na pravičku a z 25 metrů vypálil na zadní tyč. S jeho střelou měl Čech velké problémy - konečky prstů balon vyrazil do bezpečí.
22. minuta
Novic v sestavě českého týmu Vydra se utopil v kličkách a přesile domácí obrany.
20. minuta
Rezek si tvrdě tělem odstavil obránce Jacobsen, pak však od rohového praporku špatně odcentroval.
18. minuta
Utkání je zatím hodně rozkouskované. Hru přerušují autová vhazování a fauly aktérů.