Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

14. minuta
Dánsko
Dánové se ocitli v nadějné gólové šanci. Po autovém vhazování se k míči protlačil na hranici malého vápna Kjaer, který ale zamířil jen do boční sítě.
13. minuta
Dánsko
Dánové se teď málem prokombinovali do střelecké pozice, jenže včas útočícím hráčům odkopl Gebre Selassie do autu.
11. minuta
Dánsko
Česká obranná linie vystavila Jörgensen do ofsajdové pozice.
10. minuta
Po faulu na Jiráčka zahrávali Češi přímý kop. Jenže Plašilův centr do vápna na hlavě žádného českého hráče neskončil.
8. minuta
Dánsko
Dánové s míčem na kopačkách vpřed nespěchají. Obzvlášť, kdy jsou zatažení Češi a trpělivě čekají na to, s čím soupeř přijde.
6. minuta
První útočný pokus Čechů skončil nezdarem. Gebre Selassieho centr do vápna nenašel žádného adresáta.
4. minuta
Suchý podrazil na půlce Eriksena. První faul zápasu.
3. minuta
Jörgensen nedosáhl na centr, a tak si míč vzal gólman Čech.
2. minuta
Dánsko
V úvodní minuti nepůjčili Dánové Čechům míč.
1. minuta
Důležité
Utkání právě začalo. Míč do hry uvedli domácí Dánové.
20:13
Stadionem již zazněla česká hymna. Nyní přišla na řadu dánská.
20:11
Fotbalisté jsou na trávníku. Češi nastoupí v červených dresech, Dánové v bílých.
České reprezentaci dnes začíná kvalifikační cyklus mistrovství světa 2014 v Brazílii. V Dánsku budou svěřenci trenéra Bílka značně oslabení: vedle dlouhodobě zraněných záložníku Tomáše Rosického a Václava Pilaře vypadl na poslední chvíli kvůli viróze ze základní sestavy i levý obránce David Limberský.
On-line reportáží ze zápasu Dánsko - Česko vás provede sportovní redaktor Lidovky.cz Vojtěch Lhota.