Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

Dánsko - Česko 0:0
Je dobojováno. Češi remizovali na hřišti Dánska 0:0 a připsali si první byt v rámci kvalifikačního cyklu mistrovství světa.
90. minuta
Dánsko
Andreasen se ocitl za obranou a tvrdou střelou z hranice vápna prověřil Čecha. Český gólman byl pozorný a jeho pokus reflexivně vyrazil.
90. minuta
Důležité
Rozhodčí nastaví tři minuty hry.
90. minuta
Češi takticky střídají. Rezka nahradil Hušbauer.
90. minuta
Dánsko
Dvě karty pro Dány: Mikkelsen byl napomenutý za faul na Jiráčka a Cornelius za protesty.
89. minuta
Češi se v závěru zápasu dostali do brejkové situace. Darida se však unáhlil a nepřesnou střelou ze třiceti metrů akci ukončil.
87. minuta
Dánsko
Wass se pokusil vybojovat pokutový kop, jeho pád ve vápně však po férovém souboji s Rajtoralem rozhodčí jako faul neviděl.
85. minuta
Gebre Selassie vybojoval ve vápně Dánska míč a předal jej Rajtoralovi, ten však přihrávkou, která byla nepřesná, zakončit Rezkovi znemožnil.
83. minuta
Poslední minuty zápasu svědčí o skutečnosti, že se Češi rozhodli zbývající úsek hry odbránit.
80. minuta
Dánsko
Dánové mají vytřídáno. Poslední změnou bylo nahrazení unaveného Rommedahla Mikkelsenem.
79. minuta
Dánsko
Jacobsen a Cornelius nevytěžili z nadějné vyvíjející se akce vůbec nic.
75. minuta
Češi podruhé střídají. Plašila nahradil Darida.
75. minuta
Dánsko
Po rohovém kopu se k vrácenému míči na malé vápno dostal Andreasen. Hlavičkou zamířil mimo.
72. minuta
Matěje Vydru v českém týmu nahradil František Rajtoral.
71. minuta
Dánsko
Aktivní Rommedahl byl i u další akce. Prokličkoval se až na brankovou čáru a zpětnou přihrávkou vybídl ke střele Andreasen. Ten ale vypálil z deseto metrů vysoko nad.
70. minuta
Dánsko
Rommedahl si pohrál s Kadlecem a vypálil. Český obránce ještě jeho pokus tečoval a znepříjemnil pozici svému spoluhráči v brance. Čech si ale poradil.
68. minuta
Dánsko
Po Rommedahlově akci se o střelu z hranice vápna pokusil Agger, ale jeho pokus byl zbokovaný jedním z českých obránců.