30. října 2018 10:44 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

‚Dárek z kabiny.‘ Tvrdík zveřejnil před derby fotku zcela nahých slávistů ve vířivce

Koláž: Jaroslav Tvrdík a fotbalisté Slavie. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Koláž: Jaroslav Tvrdík a fotbalisté Slavie. | foto: Lidovky.cz

PRAHA Předseda představenstva fotbalové Slavie Praha na sebe opět přitáhl pozornost na sociální síti Twitter. V pondělí večer na ní zveřejnil fotografii zcela obnažené trojice slávistických hráčů, jak relaxují ve vířivce. Jako již několikrát v minulosti krok později přehodnotil a příspěvek smazal.

„Dárek z kabiny. Dohoda, že když vyhrají derby, koupou se v pivu!“ napsal někdejší ministr obrany a poslanec za ČSSD ke snímku, na němž si záložník a kapitán týmu Josef Hušbauer, obránce Jakub Jugas a brankář Přemysl Kovář dopřávají koupel ve vířivce nazí. Podepsanou fotografii Tvrdík patrně zachytil na některé ze zdí v útrobách slávistického stadionu, kde nejspíš již delší dobu visí.

Svým příspěvkem vyvolal mezi uživateli rozporné reakce. Zatímco některým přišlo Tvrdíkovo počínání vtipné, jiní jej považovali za nevhodné a již za hranou. Šéf „sešívaných“ se nejprve hájil tím, že se nic vážného nestalo, a radil diskutujícím, aby jej neškolili ze soukromí hráčů.

Tweet Jaroslava Tvrdíka, na kterém jsou nazí fotbalisté Slavie ve vířivce.

Tweet Jaroslava Tvrdíka, na kterém jsou nazí fotbalisté Slavie ve vířivce.

„Všichni vědí, že tweetuji a všichni tři jsou showmani klubu. Ví, proč to tam nachystali,“ doplnil. Samotným fotbalistům se ale zveřejnění jejich fotografie taktéž patrně nelíbilo, neboť Tvrdík ji krátce nato odstranil. „Byl jsem požádán o smazání tweetu někým, kdo má právo to žádat,“ vysvětlil záhy v komentářích.

Derby pražských „S“ je na programu již tuto neděli od 17 hodin na Letné. Tradičně k němu patří i vzájemné popichování zástupců obou týmů. Tvrdíkova tweetu se tak již stačili chytit sparťané.

Jeden z členů PR týmu letenského klubu upozornil na to, že i v této, poněkud neobvyklé, disciplíně jsou slávističtí hráči až za těmi sparťanskými, neboť mnohem dříve před nimi ukázal své přirození veřejnosti bývalý kanonýr Sparty a nynější útočník velšského Swansea City, Wilfried Bony.

29.října 2018 v 22:12, příspěvek archivován: 30.října 2018 v 10:28

#věčnědruzí https://t.co/WdzMapV5ox

rsaRobert Sattler

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz