Středa 3. června 2020svátek má Tamara 23 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
aktualizováno  Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Haškovo vedení ČMFS: Účty s Mokrým si nevyřizujeme

Ivan Hašek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ivan Hašek. | foto: ČTK

PRAHA Výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) se důrazně ohradil proti vyjádření Julia Kramariče. Advokát, který zastupuje Pavla Mokrého, totiž obvinil novou Haškovu fotbalovou vládu, že si přes policii vyřizuje účty.

Pan Kramarič, jenž právně zastupuje Pavla Mokrého, pro iDnes.cz řekl, že jako právník hledá důkazy pro zadržení svého klienta, ale žádné nemůže najít. "Mně to spíš přijde jako vyřizování účtů mezi současným a bývalým vedením ČMFS," dodal na závěr rozhovoru Kramarič.

Proti tomuto nařčení se nové vedení svazu důrazně ohradilo. "Od těchto prohlášení se důrazně distancujeme. Sám jsem právník a chápu, co tím pan Kramarič sleduje, ale jeho vyjádření je nesmyslné. Má zkušenost mi říká, že trestní oznámení muselo být podáno ještě před valnou hromadou na konci června, takže nové vedení s celou kauzou nemůže mít nic společného," prohlásil místopředseda svazu Jindřich Rajchl.

Podle předsedy Ivana Haška byla policie dnes ráno také na vedení svazu na Strahově. "Policisté se zajímali o dokumentaci z roku 2004. S policií budeme samozřejmě, pokud bude cokoliv potřebovat, spolupracovat. Bohužel to zároveň poškozuje jméno svazu, proto jsme se rozhodli provést audit ČMFS a společností STES a Fotbal trading," uvedl Hašek.

Právě tyto audity mají předejít dalším překvapením. "Zopakuji to opět, chceme začít s čistým stolem a uděláme pro to maximum. K problémům jsme se stavěli, a vždy stavět budeme, čelem," dodal předseda svazu.

Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky
Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...