Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Haškovo vedení ČMFS: Účty s Mokrým si nevyřizujeme

Sport

  18:45aktualizováno  19:22
PRAHA - Výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) se důrazně ohradil proti vyjádření Julia Kramariče. Advokát, který zastupuje Pavla Mokrého, totiž obvinil novou Haškovu fotbalovou vládu, že si přes policii vyřizuje účty.

Ivan Hašek. foto: ČTK

Pan Kramarič, jenž právně zastupuje Pavla Mokrého, pro iDnes.cz řekl, že jako právník hledá důkazy pro zadržení svého klienta, ale žádné nemůže najít. "Mně to spíš přijde jako vyřizování účtů mezi současným a bývalým vedením ČMFS," dodal na závěr rozhovoru Kramarič.

Proti tomuto nařčení se nové vedení svazu důrazně ohradilo. "Od těchto prohlášení se důrazně distancujeme. Sám jsem právník a chápu, co tím pan Kramarič sleduje, ale jeho vyjádření je nesmyslné. Má zkušenost mi říká, že trestní oznámení muselo být podáno ještě před valnou hromadou na konci června, takže nové vedení s celou kauzou nemůže mít nic společného," prohlásil místopředseda svazu Jindřich Rajchl.

Podle předsedy Ivana Haška byla policie dnes ráno také na vedení svazu na Strahově. "Policisté se zajímali o dokumentaci z roku 2004. S policií budeme samozřejmě, pokud bude cokoliv potřebovat, spolupracovat. Bohužel to zároveň poškozuje jméno svazu, proto jsme se rozhodli provést audit ČMFS a společností STES a Fotbal trading," uvedl Hašek.

Právě tyto audity mají předejít dalším překvapením. "Zopakuji to opět, chceme začít s čistým stolem a uděláme pro to maximum. K problémům jsme se stavěli, a vždy stavět budeme, čelem," dodal předseda svazu.

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Mohlo by vás zajímat