Pondělí 8. srpna 2022, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Haškovo vedení ČMFS: Účty s Mokrým si nevyřizujeme

Sport

  18:45aktualizováno  19:22
PRAHA - Výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) se důrazně ohradil proti vyjádření Julia Kramariče. Advokát, který zastupuje Pavla Mokrého, totiž obvinil novou Haškovu fotbalovou vládu, že si přes policii vyřizuje účty.

Ivan Hašek. foto: ČTK

Pan Kramarič, jenž právně zastupuje Pavla Mokrého, pro iDnes.cz řekl, že jako právník hledá důkazy pro zadržení svého klienta, ale žádné nemůže najít. "Mně to spíš přijde jako vyřizování účtů mezi současným a bývalým vedením ČMFS," dodal na závěr rozhovoru Kramarič.

Proti tomuto nařčení se nové vedení svazu důrazně ohradilo. "Od těchto prohlášení se důrazně distancujeme. Sám jsem právník a chápu, co tím pan Kramarič sleduje, ale jeho vyjádření je nesmyslné. Má zkušenost mi říká, že trestní oznámení muselo být podáno ještě před valnou hromadou na konci června, takže nové vedení s celou kauzou nemůže mít nic společného," prohlásil místopředseda svazu Jindřich Rajchl.

Podle předsedy Ivana Haška byla policie dnes ráno také na vedení svazu na Strahově. "Policisté se zajímali o dokumentaci z roku 2004. S policií budeme samozřejmě, pokud bude cokoliv potřebovat, spolupracovat. Bohužel to zároveň poškozuje jméno svazu, proto jsme se rozhodli provést audit ČMFS a společností STES a Fotbal trading," uvedl Hašek.

Právě tyto audity mají předejít dalším překvapením. "Zopakuji to opět, chceme začít s čistým stolem a uděláme pro to maximum. K problémům jsme se stavěli, a vždy stavět budeme, čelem," dodal předseda svazu.

Tenkrát před 40 lety. Veteráni z Pitavalu Krampol, Zedníček a Frej vzpomínají

Premium Jak je to dávno, co se prvně Pavel Zedníček, Jiří Krampol a Ladislav Frej sešli na natáčení seriálu Malý pitaval z...

Žena má mít dítě, když je zamilovaná, říká psychogynekoložka Máslová

Premium Ženy dělají velkou chybu, když mateřství příliš plánují, tvrdí psychogynekoložka a internistka Helena Máslová. „Vhodná...

Nebezpečný pro Česko. Proč stát nechce uzbeckého zápasníka Muradova?

Premium Mnoho let hrdě nastupoval do klece i s českou vlajkou na zádech. V malém evropském státě prorazil do velkého světa...

Mohlo by vás zajímat