3. června 2011 15:35 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Kapitán Chelsea Terry vyhlíží trenéra: Hiddink nebo Hughes

A John Terry miluje svůj klub a fanoušky. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy A John Terry miluje svůj klub a fanoušky. | foto: www.skysports.com

LONDÝN Kapitán fotbalistů Chelsea John Terry má o nástupci trenéra Carla Ancelottiho jasno. Anglický obránce by v londýnském klubu nejradši viděl Guuse Hiddinka nebo Marka Hughese.

"Doufám, že vedení bude s Hughesem jednat. Kdyby přišel, všichni hráči by ho přivítali," řekl Terry. "A pod Guusem jsme si to užívali a i jeho bychom přivítali zpátky," uvedl Terry. "Jestli ale přijde někdo nový, nebo někdo, kdo už v klubu byl, to my hráči neovlivníme," dodal spoluhráč brankáře Petra Čecha.

Vedení ještě Ancelottiho nástupce neoznámilo, podle spekulací by se ale mohl vrátit Nizozemec Hiddink, který s Chelsea v roce 2009 vyhrál Anglický pohár a momentálně vede tureckou reprezentaci. Dalším údajným kandidátem je Hughes, jenž v Londýně strávil část hráčské kariéry a nedávno skončil jako trenér Fulhamu.

Ancelotti přišel do Chelsea v červnu 2009 a hned s klubem získal titul a vyhrál Anglický pohár. Letos se však týmu nedařilo a nevybojoval jedinou trofej. V Premier League skončil o devět bodů druhý a v Lize mistrů vypadl ve čtvrtfinále.

"Z Carlova odchodu jsem byl velmi smutný. O jeho nástupci se hodně spekuluje a my jako hráči musíme počkat, jak vedení rozhodne," řekl Terry.

ČTK

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?