Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

KVALIFIKAČNÍ DUEL ČESKO-SKOTSKO SLEDUJEME ŽIVĚ V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
90. minuta
důležité
Zápas je u konce. Česká reprezentace porazila Lichtenštejnsko 2:0 góly Necida a Kadlece z prvního poločasu.
90. minuta
Češi si závěr utkání užívají. Míč mají na svých kopačkách a jejich fanoušci tleskají.
90. minuta
Rozhodčí k úvodním devadesáti nastaví ještě tři minuty hry.
90. minuta
Novic Milan Petržela se okamžitě po svém příchodu na hřiště zmocnil míče, utekl obráncům a prezentoval se zajímavou střelou. Skončila těsně vedle branky domácích.
89. minuta
Milan Petržela vystřídal v závěru zápasu střelce úvodní branky zápasu Tomáše Necida.
88. minuta
Utkání se chýlí ke konce. Hraje se především uprostřed hřiště a bez výrazných náznaků šancí.
85. minuta
Do zakončení se tlačil Bednář, ale brankář byl u míče rychleji a ke střele ho nepustil.
85. minuta
Veškerý rozruch byl zbytečný. Po přihrávce Zdeňka Pospěcha byl štajner v době přihrávky v ofsajdovém postavení. Gól proto neplatil.
83. minuta
Vynikající akci Kadlece a Tomáše Rosického neproměnil v další branku Bednář. Dlouho přízemní přihrávku zasáhl jen holení.
81. minuta
Centrovaný míš Štajnerovi nesedl, a tak si pro něj v klidu došel gólman Jehle.
80. minuta
Češi drží většinu hry míč na svých kopačkách, ale do zakončení je obrana domácích nepouští.
76. minuta
Plašil na hranici pokutového území přilákal dva obránce, přihrál míč volnému Rosickému, který přiťukl rozběhnutému Štajnerovi. Liberecký fotbalista vypálil mimo tři tyče.
73. minuta
Po dlouhé době si čeští fotbalisté vypracovali velkou šanci. Po přiťuknutí Necida vystřelil tísněný Bednář, ale jeho střele chyběla razance, a tak ji bez problému zlikvidoval gólman Jehle.
71. minuta
Utkání mezi Českou republikou a Lichtenštejnskem ve Vaduzu navštívilo 2 555 diváků.
65. minuta
Lichtenštejnsko
Petr Čech si po jedné z tečovaných střel oddychl. Míč ho přelétl a skončil těsně vedle jeho tyče.
64. minuta
důležité
Roman Bednář vystřídal střelce úvodního gólu Václava Kadlece.
63. minuta
Nebezpečnou přihrávku do vápna vyslal Jiří Štajner a přebral ji Necid, ovšem rozhodčí zřejmě viděl ruku a akci zastavil.
61. minuta
Pospěch našel po úniku po pravé straně ve vápně volného Tomáše Necida, jenže bývalý slávistický útočník bez přípravy vystřelil nad.
59. minuta
Do utkání právě zasáhl Jiří Štajner. Trenér Bílek za něj ze hry stáhl Jana Poláka.