Belgie
Thomas Vermaelen se srazil v hlavičkovém souboji s Jamie Vardym a teče mu krev z hlavy. Hra je teď kvůli tomu přerušena, protože je ošetřován na hřišti.
54.
Důležité
V souběžně hraném utkání Tunisko vyrovnalo na 1:1. Brankově se prosadil Fakhreddine Ben Youssef.
52.
Anglie
Zajímavou šanci měla Anglie.Přímý kop Alexandra-Arnolda však trefil pouze zeď.
50.
Gól
Dembelé našel Adnana Januzaje, ten si pohrál s Danny Rosem a jeho technická střela na zadní tyč neměla chybu. Belgie vede 1:0.
48.
Anglie
Marcus Rashford obešel rychlou kličkou dva hráče a jeho technický obstřel teď těsně minul branku Courtoise.
46.
Důležité
Druhý poločas právě začíná. Do druhého poločasu již nezasáhne John Stones, kterého střída Harry Maguire.
45.
Belgie
V prvním poločase byli aktivnější hráči Belgie. Poměr střel pro ně vyznívá 9:3.
45.
Důležité
Nic dalšího se nestalo. Slovinský rozhodčí nenastavil ani minutu a ukončil první poločas.
44.
Anglie
Z rohového kopu se nic nestalo. Hlavou zažehnal nebezpečí Leander Dendoncker.
43.
Anglie
Centr Alexandra-Arnolda hledal Delpha. Na poslední chvíli odvrací na roh Boyata.
41.
Důležité
Panama vede nad Tuniskem 1:0. Vlastní branku si dal Yassine Meriah.
39.
Belgie
Centr Nacera Chadliho našel Thorgana Hazarda. Ten z voleje vypálil, avšak jeho střela šla výrazně mimo.
37.
Belgie
Fellaini trápí svoji výškou obranu Angličanů. Po další jeho hlavičce odvracel Stones na úroveň vápna, kde čekal Hazard, jehož střela ale vystrašila diváky ve dvacáté řadě.
35.
Belgie
Tentokráte rohový kop Belgie. Roh Hazarda větší paseku nenadělal. Belgičané se ještě snažili dobývat pokutové území, proti byl ale Erik Dier, jenž čistě odebral míč Dembelému.
34.
Anglie
K hlavičce se probojoval Ruben Loftus-Cheek, jeho hlavička mířila kousek vedle pravé tyče.
33.
Anglie
Centr Alexandra-Arnolda srazila belgická obrana na rohový kop.
32.
Karta
Leander Dendocker dostává za nevybíravý faul žlutou kartu. Alexandr-Arnold bude zahrávat zajímavý přímý kop.
30.
Anglie
Dlouhý výkop Pickforda našel Alexandra-Arnolda. Jeho nepřesný centr málem překvapil Courtoise a těsně přelétl jeho branku.
28.
Utkání probíhá zatím ve velmi dobré atmosféře. Celým stadionem teď koluje mexická vlna.
26.
Belgie
Rohový kop Hazarda našel Fellainiho. Ten míč krkolomně trefil na branku, kde vykopával Cahill. Míč se dostal k Dembelému, jenž se nerozpakoval a vypálil. Jeho pokus ale srazil Eric Dier.