Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

Nezadržitelný pád dolů. Sestupující Brescia s Matějů a Zmrhalem podlehla Parmě

Aleš Matějů stínuje Gervinha. foto: ČTK

Řím - Fotbalisté Brescie, kteří dohrávají italskou ligu už s jistotou sestupu, podlehli v 36. kole doma 1:2 Parmě. Český obránce Aleš Matějů i záložník Jaromír Zmrhal odehráli za poražený tým celý zápas.
  19:40

Strůjcem vítězství Parmy byl Dejan Kulusevski. Švédský záložník s makedonskými kořeny v 59. minutě připravil první gól zápasu pro Mattea Darmiana.

Brescii se povedlo chvíli nato vyrovnal, ale v 81. minutě Kulusevski krásnou zakroucenou střelou rozhodl o výhře hostů. Hráč, který v Parmě hostuje z Juventusu, navázal na předchozí utkání s Neapolí, v němž gólem z penalty také zařídil svému týmu vítězství 2:1. Parma je v tabulce desátá.