22. listopadu 2018 20:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Řepka se vrací do první ligy. A hned v prvním zápase by měl hrát proti Slavii

Tomáš Řepka se vrací na hřiště. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Řepka se vrací na hřiště. | foto:  František Vlček, Lidové noviny

PRAHA Tak to je gól. Tomáš Řepka se vrací do první ligy a hned v prvním zápase by se měl představit proti svému úhlavnímu rivalovi, tedy pražské Slavii. Fotbalové trávníky akorát Řepka vymění za palubovky, protože bude hrát tuzemskou nejvyšší soutěž ve futsale za Bazooku Uherské Hradiště.

Prvoligový nováček zlanařil Řepku, který ve středu po rozhodnutí Odvolacího soudu byl zproštěn půlročního nepodmínečného trestu a bylo mu uděleno jen 300 hodin veřejně prospěšných prací.

Symbolické na celém příchodu 44letého Řepky je fakt, že Bazooka doma o víkendu hostí pražskou Slavii, tedy úhlavního rivala dlouholetého kapitána fotbalové Sparty.

Pro Řepku to bude velký sportovní návrat. Naposledy se totiž na fotbalovém hřišti objevil v roce 2013, kdy hrál I.A třídu za středočeskou Hvozdnici.

Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou
Fotbalista Tomáš Řepka hrál za Hvozdnice

Za tým, kde nedávno hrál brněnský patriot Petr Švancara, by měl Řepka hrát do konce sezonu.

Pro Řepku se navíc odchodem do Uherského Hradiště Řepku uzavírá kruh. S fotbalem totiž začal ve valašském Brumově, které leží stejně jako Hradiště ve zlínském kraji.

larJaroslav Šindelář

Rodina se chystá na návštěvu hned po porodu, co s tím?
Rodina se chystá na návštěvu hned po porodu, co s tím?

Ráda bych se zeptala žen, které už to mají za sebou. měly jste po porodu chuť přijímat návštěvy rodiny (ze strany partnera vlastně trochu cizí lidi) doma? Mám trochu představu, že budu potřebovat dost času se sžít s miminkem, trénovat kojení, možná budu ve stresu, když bude chtít mimčo tahat někdo jiný. Jak jste to řešily případně? Jak si nastavit hranice?

Najdete na Lidovky.cz