Španělsko
Matův centr našel Torreso, které rozhodil Kadlec. Čech našel míč v rukavicích.
49. minuta
Španělsko
Šanci Davida Silvy zhatil včasným výběhem Petr Čech. Záložník Citizens už byl za českou obranou.
48. minuta
Po bleskovém přesunu na útočící polovinu Češi vybojovali roh. Ten zahrál Pudil, čímž vytvořil velký závar před Casillasem. Španělský brankář ale za pomoci spoluhráčů udržel čisté konto.
47. minuta
Druhá půle začala ve stejném duchu, jako v první půli. Španělé na hřišti dominují. Češi se ale tentokrát víc zatáhli do defenzivy.
46. minuta
důležité
Utkání pokračuje. Španělé po první půli vedou 2:0, když se střelecky prosadili Mata a Xabi Alonso.
45. minuta
důležité
První půli skončila. Hlavní sudí nenastavil ani minutku. Utkání bude pokračovat po přestávce přibližně ve 21:47.
43. mintua

Jiráček své zaváhání napravil a Matu odzbrojil před velkým vápnem. Vzápětí se Španělé ovšem opět ujímají balonu.

• Česko - Španělsko (Jiráček).

Česko - Španělsko (Jiráček). / Autor: ČTK

41. minuta
Pudil se opět prosadil podél prostranní čáry a sprintoval vřed. Jeho tečovaný centr se snášel k Barošovi, který balon prostě netrefil. Byla to první gólová šance Čechů, hrotový útočník byl před Casillasem osamocen.
40. minuta
Češi neustále posouvají hranici napadání. Baroš nyní atakoval Ramose až u pokutového území. Bek Realu se vyvést z míry nenechal.
38. minuta
Češi se usadili na polovině Španělska. Pudil se prosadil přes obránce u levé postranní čáry a nahrál. Rosického střela z první z hranice velkého vápna ale mířila vedle branky.
36. minuta
První střela směrem ke Casillasovi. Kadlec z úctyhodné vzdálenosti vypálil. Zakočení měl razanci, ovšem postrádalo přesnost.
35. minuta
Španělsko
Přímý kop Xaviho ze slibné parkety rozvlnil pouze horní síť Čechovy brány.
34. minuta
důležité
Držení míče je pro Bílkův výběr hrozivé. 20% - 80% pro Španěly.
32. minuta

Baroš si vyměnil balon s Rosickým a sprintoval do volného prostoru. U přihrávky českého kapitána byl ale dříve Albiol.

• Česko - Španělsko (Baroš).

Česko - Španělsko (Baroš). / Autor: ČTK

30. minuta
Španělsko
Ofenzivní záložník Manchesteru City David Silva neměl žádný problém zbavit se tří soupeřů a odcentrovat. Míč ale doplachtil mimo hrací plochu a Torresova snaha o zakončení byla zbytečná.
29. minuta
Španělsko
Ramosův centr odvrátil Hubník. Stále ale pokračují kombinace Španělů, kteří nemají problém s přihrávkami na jeden dotek asi s presinkem českých hráčů.
27. minuta
Xabi Alonso nahrál pouze Barošovi, jenž se vydal na zteč. S jedním protihráčem si poradil, druhý už jej ovšem odzbrojil.
26. minuty
Rychlý kontr českého výběru zakončil Pudil nepřesným centrem jen do míst, kde stáli jen obránci Španělska.
23. minuta
gól

Španělé vedou 2:0! Pudil neustál souboj na levé straně s Davidem Silvou, který se poté uvolnil. Poslal přízemní centr do pokutového území a do poloodkryté brány uklidil balon Xabi Alonso.

• Česko - Španělsko.

Česko - Španělsko. / Autor: ČTK

23. minuta
Český presink se posouvá až na polovinu soupeře. Nejčastěji jsou na míči obránci Španělska.