21. minuta
Češi přerušili kombinace Španělů kolem půlící čáry. Baroš ale přihrávku nezpracoval ideálníě a v rychlostím souboji s obráncem neuspěl.
19. minuta
Torres už prostrkával míč na Matu, který si nabíhal za českou obranu. Útok ale zastavil praporek pomezního sudího kvůli ofsajdu.
17. minuta
Český výběr se ve světlých momentech snaží projít španělskou obranou. Ta se ale zatím zdá být neprostupná.
15. minuta
Jiráček s míčem sprintoval na polovinu hostů, míč posunul dál, a pak akci překazila Rosického nepřesná přihrávka.
14. minuta
Pravý bek hostů Sergio Ramos se dostal až k základní čáře, odkud centroval. Balon ale skončil v outu a míč do hry uvedl gólman Čech.
13. minuta
Baroš na polovině hřiště během vteřiny přišel o míč. Byl v obležení čtyř protihráčů.
11. minuta
Španělé bez větších obtíží drží míč na kopačkách. Češi jim balon těžce odebírají. Pro Bílkův výběr bude zbytek utkání nesmírně složitý.
9. minuta
Češi se ocitli na polovině soupeře. Rosický byl ovšem před velkým vápnem bleskově odzbrojen. Španělský útočník překonal spoluhráče z Chelsea v brance českého výběru.
6. minuta
Španělsko vede 1.0! Xabi Alonso milimetrovým pasem mezi české beky uvolnil Matu, který v úniku obstřelil Čecha k levé tyči.
6. minuta
Španělé jsou v držení míče a postupným útokem se prokousávají na dostřel.
4. mintua
Tečovaná střela Maty skončila v outu. Xavi roh rozehrál na krátko, ale Španělé branku Petra Čecha neohrozili.
3. minuta
Hned od úvodu Španělé praktikují typický fotbal. Přihrávkami z první si pohráli s napadjícím soupeřem.
2. minuta
Pudila zastavilo postavení mimo hru. K míči se dostávají hosté.
1. minuta
Baroš právě zahájil utkání. Češi hrají v červených dresech, Španělé v bílých.
20:44
Kapitáni Rosický a Casillas se potkali u sudích. Losují o výběr stran.
20:42
Letnou zní hymny obou zemí. Po nich kvalifikační utkání mezi Českem a Španělskem vypukne.
20:40
Karel Poborský je oceněn za to, že za svou kariéru odehrál přes 100 reprezentačních zápasů. Jde o iniciativu UEFA.
20:39
Obě reprezentace už za ohlušujícího potlesku nastupují na trávník. Doprovází je čtveřice italských sudích.
20:36
Na Letné se už čeká na příchod hráčů. Vše je připraveno na start utkání. Tribuny jsou už z drtivé části zaplněné.
Velkým překvapením je zařazení Gebre Selassieho do základní sestavy. Mladý obránce dostal přednost před zkušeným Pospěchem.