Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

21:27
Gólu se nažhavení domácí fanoušci zatím nedočkali, a proto je Jurko o přestávce hecuje alespoň pokusem o rekord v hlučnosti. Rámus na Tehelném poli údajně dosáhl hodnoty 130,8 decibelů. Ušní bubínky dostaly zabrat.
21:22
Návrat Jana Kollera do národního týmu je zatím rozpačitý. Vysoký útočník, dobře pokrytý Martinem Škrtelem, dostává příliš málo míčů, ty se navíc od něj většinou jen odrážejí. Potřeboval by k sobě do útoku parťáka, zatím je na hrotu až příliš osamocený. Není to ten starý známý Koller. Jak zareaguje Ivan Hašek?
21:31
Tak zápas zatim nic moc snad se to po poločase změní a my tam ten gól dáme. Prostě VĚŘÍME!!! sasmen, Litoměřicko
21:24
Moje hodnocení hráčů po první půli zní. Ve slovenské reprezentaci hráli nejlépe Martin Škrtel a mladý Weiss, mezi českými hráči vyčníval hlavně Jaroslav Plašil a Koller, ten ale jen výškově.
Vocetak
První půle zajímavého, ale především bojovného zápasu je za námi. Těšme se na druhou část.
45. minuta
Už se hraje nastavená jedna minutka, Češi mají další standardku. Ale Jankulovskimu dnes centry zatím příliš nejdou.
45. minuta
Další parádní akce českých fotbalistů, hlavičku Sivoka vyrazil Mucha a nepřekonal jej dorážkou ani Koller.
44. minuta
Jarolím zbytečně ztratil míč u vlastní branky, Weissův centr opět příjemce nenašel. Naštěstí, nutno podotknout.
21:14
Martin z Plzně píše: Mucha chytá jako moucha.
21:11
Abychom vás neochudili ani o jedinou informaci Wennca píše, co měli čeští reprezentanti k obědu. Špagety s kuřecím masem.
43. minuta
Hamšíkův pokus z přímého kopu tečoval Koller na roh.
21:09
Len sa trela. Škoda, říká Mářa, chtělo by to gól do šatny. Nebo rovnou dva.
40. minuta
Štajner vybojoval další roh. A po něm pořádně zahrozilo. Jankulovskiho volej domácí obrana zablokovala, Štajnerově střele chyběl metr.
38. minuta
Weiss, nejaktivnější a nejmladší ze slovenských hráčů, si udělal panáka z českých zadáků, jeho centru ovšem naštěstí chyběly centimetry.
33. minuta
Ani jeden tým nyní nemá navrch, hra se hodně zklidnila. Ovšem domácí se do útoku i podle vlastních slov příliš hnát nemusí, výhru nutně potřebují Češi.
21:02
Mikki píše, že by to mělo být jako na plácku za do mem a za pět rohů jedna penalta. A my dodáváme: penalta by se hodila. Jinak žádná velká šance.
28. minuta
Ani šestý roh českého výběru k ničemu nevedl.
25. minuta
Domácí se rychlou kombinací dostali až před naší branku, Sivok stál ovšem tam, kde měl.