jen za 49  Kč / 1. měsíc

20. minuta
Hološko vypálil ze třiceti metrů, jeho skákavý pokus Čech s mírnými problémy zkrotil.
17. minuta
Utkání se nyní odehrává hlavně ve středu pole, hrací plocha už pomalu připomíná oraniště.
Na Tehelném poli panuje báječná kulisa, možná ještě lepší než na nedalekém koncertě Anastacie.
12. minuta
Grygera dostává za zbytečný faul na Vitteka žlutou kartu.
20:38
Fanoušek Wennca má zajímavý postřeh, rozhodčí který dnes soudcuje federální derby je ten samý, kterému Chelsea vyčítá vyřazení z Ligy mistrů. Petr Čech na něho tak nemá dobré vzpomínky. Lepší to bylo na ME 21 v roce 2002. Tam finále s českou účastí pískal skvěle (i podle Čecha). Uvidíme jak to dopadne dnes.
10. minuta
Bězí desátá minuta a Slováci se poprvé dostali na chvíli na českou polovinu s míčem na noze. Weissův průnik a centr srazili čeští stopeři na roh.
8. minuta
Pátý český roh, Slováci jsou v hluboké defenzivě. Mucha těsně vyškrábl míč před Kollerem.
6. minuta
Ostrý český nástup pokračuje. Po chybě Škrtela tvrdě vypálil Pudil, střelu Mucha vyrazil na další roh. Z něj nezapršelo.
5. minuta
Češi se do soupeře pořádně obuli, Pudil teď šel do souboje s gólmanem Muchou, zatím je na trávníku. Souboj byl ale čistý.
3. minuta
Další roh, již třetí, skončil hlavičkou Kadlece těsně nad.
2. minuta
Plašil míč zakroutil přímo do branky, Mucha jej vytlačil na další roh.
20:31
Fanoušek s přezdívkou Facesketch tvrdí, že trávník v Bratislavě za chvilku bude vypadat jako na Žižkově
1. minuta
První český roh rozehrán nakrátko, po faulu na Jankulovskiho se bude opakovat, jen z kratší vzdálenosti.
1. minuta
Výkop mají Češi, utkání roku začalo, Češi celí v červeném, Slováci hrají v bílé kombinaci.